Spojte se s námi


Fotbal

Fulham vs. Wolverhampton: Preview a tipy na sázení

Páteční fotbalový program nabídne souboj Fulhamu s Wolverhamptonem. Před sezónou by málokdo tipoval, že bude jeden z týmů na konci února ve hře o evropské poháry, a ještě méně lidí, že domácí. Na co si vsadit?

Publikováno

dne

Páteční fotbalový program nabídne souboj Fulhamu s Wolverhamptonem. Před sezónou by málokdo tipoval, že bude jeden z týmů na konci února ve hře o evropské poháry, a ještě méně lidí, že domácí. Na co si vsadit?

Fulham hraje celou sezónu ve velké pohodě. Aktuálně je bez porážky již pět utkání, minulé tři zápasy dokonce vyhrál. V tabulce je šestý, avšak pouze tři body nad devátým Brentfordem, navíc má odehraný jeden zápas navíc.

Na druhou stranu i Wolves se zvedli. Z posledních tří kol vytěžili devět bodů za tři výhry, například Liverpoolu nadělili tři góly a inkasovali jen jednou.

V tabulce jsou 15., ovšem při vyrovnanosti Premier League to letos znamená jen tři body náskoku na sestup.

Klíčové postavy Fulhamu

Domácí se spoléhají na góly Aleksandara Mitroviče. Srbský forvard se zatím prosadil v 11 případech a třikrát asistoval. Do pohody se dostal i velezkušený křídelník Willian, na kontě má tři zásahy a tři přesné přihrávky.

Klíčové postavy Wolverhamptonu

Kapitán hostí a portugalský reprezentant Ruben Neves nastřílel ze středu pole pět důležitých gólů. Na křídle se chytl prťavý driblér Daniel Podence, zatím udeřil též pětkrát a jednou asistoval.

V utkáních Fulhamu od MS v Kataru mnoho gólů nepadá, více než dvě branky byly k vidění jen ve dvou z minulých deseti utkání, přičemž třikrát z toho dohráli fotbalisté Fulhamu zápas s čistým kontem.

Vlci jsou slabou produktivitou dlouhodobě proslulí, se 17 zásahy mají spolu s Evertonem nejhorší útok ligy. Více než jednou udeřili pouze ve dvou z minulých sedmi utkání, třikrát vyšli úplně naprázdno.

S ohledem na slabý útok Wolves, který v podstatě nemá jedničku na hrot, i vzhledem ke gólově chudým utkáním Fulhamu a zhoršené formě Mitroviče se dá předpokládat, že v zápase padnou maximálně dva góly.

Zdroje: Premier League, WhoScored

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.