Spojte se s námi

Fortuna liga

Frýdek má nové angažmá! Po konci ve Spartě zamířil do Švýcarska

Doba nejistoty je pryč. Martin Frýdek si po konci ve Spartě našel nové angažmá. Nově bude oblékat dres Lucernu, kde podepsal smlouvu na dva roky.

Publikováno

dne

Doba nejistoty je pryč. Martin Frýdek si po konci ve Spartě našel nové angažmá. Nově bude oblékat dres Lucernu, kde podepsal smlouvu na dva roky.

Zdroj: sparta.cz

Martin Frýdek si tak nyní vyzkouší švýcarskou ligu, kde bude hájit barvy Lucernu. Ten k tomuto nákupu sáhl po nevydařeném úvodu sezóny, kdy ze tří zápasů dokázal vybojovat pouhý bod.

„Švýcarsko je krásná a bezpečná země, liga je kvalitní a její zástupci to pravidelně potvrzují také v evropských pohárech,“ říká ke svému novému angažmá Martin Frýdek.

Exsparťanský obránce se netajil tím, že je s výběrem nového klubu více než spokojen. „Mým tajným přáním bylo angažmá v německy mluvící zemi, což se v případě Luzernu podařilo. Věřím, že znalost jazyka mi hlavně v počátku angažmá hodně pomůže,“ dodal Frýdek.

Martin Frýdek věří, že je i přes poměrně složité období na nové angažmá dobře připraven. „Vždy jsem měl svoji hru založenou na dobré kondici, pečlivě jsem na ni pracoval. Troufám si říct, že jsem fyzicky skvěle připraven, trénoval jsem hlavně s bráchou.“

Martin Frýdek nyní poputuje do povinné izolace. Trenérům Lucernu bude moci být k dispozici až na ligové utkání proti Young Boys Bern, které se odehraje 25. října.

Zdroj: Agentura Sport Invest

Reklama

Oblíbené