Fotbaloví fanoušci chtějí Berbra vidět za mřížemi: Tak Prymulovi se podařilo zavřít i Berbra, to je bůh!

Ihned poté, co se vyrojily zprávy o tom, že policie zatkla Romana Berbra, začali lidé na sociálních sítích reagovat na tuto skutečnost. Doslova jde říci, že jsou lidé neskutečně šťastní, že se to stalo a přejí předsedovi FAČRu to, aby skončil za mřížemi. Právě zde lze vidět, jak hluboko český fotbal klesl a všichni dlouhé roky pouze nečině přihlíželi. Smutný to fakt…

Zdroj: karikatura Ruik

Stále není jasné to, jaký bude výsledek. Když si pro vás ale přijde policie zaměřující se na korupci a začne prohledávat byty vašich nejbližších, není to jen tak.

Bohužel v dnešním světě je zcela běžné to, že někteří dokáží unikat spravedlnosti a to i přesto, že je jejich nezákonné a zavrženíhodné jednání naprosto zřejmé a všeobecně známé, bohužel leckdy kvůli právním kličkám neodsouditelné.

A právě dění okolo Berbra, o čemž se ostatně můžete dočíst ve Výzvě 2021, jediné skupině lidí, která se s tímto snažila až do dnešního dne něco udělat, je tomu neskutečně podobné.

Ať už to dopadne tak či onak, Berbra by nejraději prakticky všichni fotbaloví fanoušci viděli za mřížemi. Na celém internetu snad nenajdete jediný komentář, který by ho obhajoval. Zde je výběr toho nejlepšího z komentářů z Facebooku.

Milan Poslední: S tím hotelem bych takovej optimista ještě nebyl, protože obvinit ještě neznamená odsoudit a on má hooodně dlouhý prstíky ale to, že skončí ve fotbale, by to snad znamenat mělo a o to mě a asi i většině fanoušků fotbalu jde.

Robert Bobo Aifellov: Překvapení je, že je sebrali. Nikoliv to, co se zjistilo. To ví fanoušci už léta, jak se tady dělá fotbal.

Vladimír Adam: Domažlice – Sparta B. Ukázkový případ Berbrovi práce.

Ondřej Švarc: Je ostuda, že k jeho zatčení došlo až po takové době.

Radek Duspiva: Normálně bych i zajásal, ale když si vzpomenu jak jsme jásali s Peltou a jak to potom dopadlo nedopadlo, tak ani nejásám.

Ladislav hampl: Tak Prymulovi se podařilo zavřít i Berbra, to je bůh!

Český fotbal potřebuje začít znova! Potřebuje řádnou očistu, kvalifikované osoby ve vedení a další potřebné kroky, které jistě dovedou náš fotbal, jenž byl vždy chloubou našeho národu, zpět mezi elitu!

Zdroj: Facebook

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Berbr si řídil fotbal podle svého.Jenomže ho někdo do funkce zvolil a je třeba se ptát,kdo,proč a zač.S tou svoují konkubínou nadělali mnoho zlého ve fotbale,ale vedení okresů a krajů měl Berbr ošetřeno pro své zvolení.Co na to členové těch středisek moci?

 2. Český fotbal potřebuje také hrdé Čechy v reprezentaci a ne podělané přizdi sráče podporující rasistickou organizaci černochu BML !! Ani 1 z těch poklékávaču neni hoden aby nadále nosil dres České reprezentace !! Pokud sestřelí Berbra tak super ale pokud s ním nesejmou i Damkovou Malíka Rogoze Svobodu a tu armádu jejich poskoku z řad rozhodčích a voliču tak se moc nevyřeší…..

  • Pokud jseš “hrdý Čech”, tak si dej kondiční hodiny češtiny.
   Mimochodem, ta organizace je “BLM”…

 3. Super zpráva! Doufám, že je zavřou všechny. A hlavně toho plzeňskýho mafiána a estebáka! Konečně se na tu svini začala vařit voda!

  • Jo, jo, prý je obviněn nejen STBerbr, ale i další velký Šádkův kámoš “Chřestýš” Svoboda.

   • Samiku, tebe to vzalo. Dej si panáka nebo prášek. Budeš vyvěšovat černou vlajku? Je znát že jsi z toho hotov ale jsou důležitější věci než podvádět a mít z toho radost. Teď už budete hrát v jedenácti, dále to? )))

 4. Byl bych opatrný s optimismem. Zatím byl jen zadržený a nevěřím tomu, že by ho někdo z jeho skorumpovanych kumpánů odsoudil. Navíc na FAČR nevěřím tomu, že někdo půjde proti němu. Podivné i je, že se to stalo dva dny před mobilizaci chacharů a protestů nachystanou na nedělní odpoledne na Staromáku.

 5. Tak lživý článek by měl být v Guinessově knize rekordů. Všechno zlo i ve fotbale pochází z pražských peněz.

  • Máš tam chybu. Mělo tam být z Plzeňských peněz. )))Ty ses doslova z té zprávy podělal. Spal jsi vůbec v noci na dnešek ?))

 6. Zatčení Berbra je hezké, ale nic to nemění na tom, že fotbal jako takový je ubohá zábava duševně nevyzrálých chudáků a měl by být definitivně zrušen.

 7. problém není berbr, ale ten kdo ho volil………….. u nás na moravě má velké problémy a jen nás ponižuje , proto se mu u nás nedaří a není u nás vítán ….. doufám, že spravedlnost nebude tak slepá, jako u chvalovského , pelty a jiných podobných darebáku………leos karviná

 8. Fotbaloví přátelé. Opravdu jsem si dal s maminou tři frťany pro spláchnutí hořkosti,kterou mám již celý rok od okamžiku,kdy s přáteli, v čele s Ivanem Grégrem jsme rozjeli se snahou vykřičet do světa, že jsme tady s VÝZVOU 2021, kde oslovujeme všechny poctivé a slušné fotbalové duše, aby spolu s námi zlikvidovali to velké ZLO,ZVOUCÍ SE ROMAN BERBR…Ano, je pravda,že těch svinstev,na které jsme poukázali, je víc než dost! Navíc je dílčí současný problém,že ani odkaz na fakta,která dokazují unfér jednání RB za spoluúčasti jeho “bílého koně” MB, k podplácení FK s příslibem fin.dotací za loajalitu s volbou RB do VV na Valné hromadě,je v současné době opět řešeno s odvoláním v této věci vůči pracovníkům PČR…. Chci věřit, že ten pověstný Damoklův meč spadne na tu správnou hlavu….A nejen na jednu, ale že vezme sebou celou Berbrovu eskadru!!!! Věřím žeVH v r.2021 zvolí opravdu jen ty slušné,poctové, eriózní a korektní fotbalové duše, které budou tím pravým ořechovým pro očistu našeho fotbalu, kjterý si to opravdu zaslouží!!!!!!!! Tak,jak je to transparentně uvedené na portálu VÝZVA 2021 !!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Velký třesk v Barceloně! Prezident Bartomeu se s celým vedením rozhodl rezignovat

Velký třesk v Barceloně! Prezident katalánského klubu v úterý večer oznámil, že se s celým svým vedením rozhodl rezignovat.

Vitrína dneška: Berbrovi muži odejít nehodlají

Očista českého fotbalu začala dle hanebného scénáře, Berbrovi muži hodlají zůstat na svých místech, předseda Malík to podporuje. Před disciplinární či etickou komisi nikoho nežene. Roční proměna Slavie je děsivá: loni statečná, letos trapná.

Jak se vede hráčům, kteří v létě opustili Spartu? Kanga nevýrazný, Costa v Indii

Spartu v létě opustilo několik fotbalistů. Mezi nimi byli i hráči, kteří přišli za nechvalné éry italského kouče. Jak se jim vede po odchodu z Letné?