Reklama

Fotbalisté Sigmy Olomouc vyrazili na soustředění. Jak se proměnil jejich kádr?

Fotbalisté olomoucké Sigmy vyrazili před začátkem sezóny soustředění do Opalenice. Trenér Václav Jílek ještě před odjezdem provedl několik škrtů v kádru a do Polska s ním tak cestuje celkem 25 hráčů.

Brankáři

V České republice zůstal Aleš Mandous, který momentálně jedná o svém angažmá v pražské Slavii. V případě jeho odchodu do Prahy je ve hře i hráčská kompenzace v podobě brankáře Jana Stejskala.

V Olomouci nebude působit ani mladičký Jakub Trefil (uvolněn na hostování) s prostějovským Filipem Muchou. V kádru tak zůstává prozatím jen Matúš Macík a Tadeáš Stoppen.

Obránci

V obraně sází Václav Jílek na zkušenost. Ligou prověřeného Michala Vepřeka, Romana Hubníka a Víta Beneše doplní navrátilec z hostování Juraj Chvátal, kterého klub upřednostnil před Brazilcem Almeidou, Radek Látal, Florent Poulolo, Ondřej Zmrzlý a Václav Jemelka.

Mladý Jiří Sláma dostane příležitost na hostování.

Záložníci

Příležitost ukázat se dostane odchovanec Jakub Matoušek. Naopak Jiří Spáčil bude nadále hostovat v jiném celku.

Kromě zmíněného Matouška odcestovali také Radim Breite, Kryštof Daněk, Pablo González, Lukáš Greššák, Martin Hála, Jan Sedlák, Patrik Slaměna, Jáchym Šíp a Tomáš Zahradníček.

Útočníci

Kromě nových akvizic Antonína Růska s Davidem Vaněčkem bude mít k dispozici Václav Jílek také Martina Nešpora, Pavla Zifčáka a Mojmíra Chytila.

Použité zdroje : SK Sigma Olomouc

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Fotbalový inženýr Jílek. Komentáře netřeba. “Praktik” Látal versus inženýrek Jílek. Píchni nebo řízni.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené