Fotbálek na střeše tokijské budovy. Uniklé zajímavosti z nového módu VOLTA

Jak mít co nejlepší spoluhráče? V jakých částech světa a na jakém stylu hřiště si můžete zahrát? Na tyto otázky se Vám pokusím odpovědět v tomto článku.

V minulém článku jsme se podívali na nový mód z pohledu vašeho avatara, dnes si povíme něco o stylu hraní. Většina hráčů, co už někdy FIFU street hráli tuší, že je to především hraní si pomocí kliček. Cílem vývojářů je co nejlépe vystihnout reálný pouliční fotbálek.

Proto se ve hře dočkáme několika různých arén, které se liší v závislosti na zemi, nebo městě, ve kterém se nacházíte. Jedna z nich se nachází třeba na střeše baráku, jiná v garáži, ale poté je tu i klasika v podobě klece.

Ve hře bude i možnost zahrát si v Amsterdamu, kde okusíte místní podjezd. Vybrat si můžeme i počet hráčů na hřišti, jednou z možností je 3 na 3, kde bude nejvíce prostoru pro triky. Zajímavostí je fakt, že s některými z kliček budete moci zesměšnit soupeře jen v tomto módu a do jiných částí hry se vůbec nedostanou, což má za účelem opět přilákat co nejvíce hráčů.

Dalšími možnostmi jsou 4 na 4, 5 na 5, přičemž obě dvě varianty jsou bez brankáře, stejně jako 3 na 3. Posledním typem je klasický futsal. V těchto zápasech už nepůjde tolik o kličkování, ale spíše o týmový úspěch. Nikoli však o týmovou souhru, jelikož EA oznámila, že bohužel nepůjde jednoduše se spojit s kamarády a hrát v jednom týmu proti náhodnému soupeři, což je jeden z nedostatků vracející se hry.

Jak jsem již zmiňoval, týmový úspěch může být velice důležitý, především v online sekci. Mezi uniklé zajímavosti patří i „právo vítěze”. To znamená, že pokud vyhrajete zápas, můžete si jednoho z vašich soupeřů vybrat a zkopírovat do svého týmu.

Pokud pro vás duel nedopadne dobře a prohrajete, nic se neděje, oponent si sice vybere jednoho z vašich hráčů, ale všichni zůstanou i ve vašem klubu. I tato online sekce láká spoustu lidí k zakoupení nové FIFY, která vychází už za dva měsíce.

Většina lidí je však spíše natěšena a zvědava na vizuální zpracování plácků, klecí a celkově všech hřišť. Mezi hráči jsou velice populární i takzvané cut-scény, tak uvidíme jestli se jich dočkáme.

Jedno je však jisté, máme se na co těšit, řada novinek, možností vylepšování vašeho hrdiny, nové plácky a spousta kliček, to vše bude zdobit nový ročník nazvaný VOLTA.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..