Fotbal bez fanoušků? Na Letné nepřípustné. Sparta pár vyvolených na stadion pustí

Nyní je povolená maximální účast 300 lidí na sportovních akcí. To klubům dává příležitost, jak mezi návštěvníky stadionu dostat alespoň nějaké minimum fanoušků. Přesně tak to má v plánu učinit Sparta. V rozhovoru pro ČTK to potvrdil mluvčí klubu Ondřej Kasík.

Zdroj: sparta.cz

Fotbal se hraje pro fanoušky a toho by se měly kluby držet. Ne všechny tak ale činí. Příkladem však jde Sparta, která i přes počet 300 povolených lidí umožní vstup na stadion několik jednotlivců z řad fanoušků. Ondřej Kasík potvrdil, že se bude jednat skutečně jen o jednotky lidí, například z nejvyššího vedení fanklubu.

A kdo ještě kromě pár vyvolených jedinců, hráčů, realizačních týmů a médií zaplní maximální povolenou kapacitu? „Jsou to lidé, o kterých třeba fanoušci nemají úplnou představu, proč by tady měli být, ale jejich role při organizaci zápasu je poměrně dost důležitá,“ dodal mluvčí klubu v rozhovoru.

Dále Kasík zmínil osoby z komunikace, díky nimž chtějí lidem přenášet to, co mají možnost vidět běžně z tribun a v televizích ne.

K dispozici mají být také skyboxy pro VIP hosty. Ty ale nebudou zaplněny úplně, ale pouze z poloviny. Pro Spartu je to důležité, jelikož kvůli koronaviru nebyla schopna plnit závazky plynoucí ze sponzorských smluv.

Obdobně to letenský celek plánuje provést mimo středeční duel s Plzní také na další domácí duel s Teplicemi, který se odehraje za týden ve středu.

Použité zdroje: ČTK

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Tak že tam budou ty ovečky kterým nevadí jak Křetinský s tou jeho bandou pohřbívá Spartu hloubš a hloubš a ovečky kteři jdou vedení Sparty na ruku a budou hlásat všude jak to dělá Sparta dobře a že vlastně nevadí že se Sparta bude muset stěhovat na zkur… Strahov aby Křetinskému spadly do klína luxusní pozemky na kterých současný stadion stojí a to od května 1917 !!!! Prodejný zmr.. a ne fanoušci Sparty to jsou !!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Z české ligy bude těžké dostat se do reprezentace. Mým cílem je přestoupit do zahraničí, říká Filip Nguyen

Osmadvacetiletý brankář Filip Nguyen je v současné době neotřesitelnou jedničkou v týmu Pavla Hoftycha. V rozhovoru pro náš web prozradil mimo jiné i to, jaké šance dává Spartě a Slavii na postup do jarních bojů Evropské ligy.

Švancara: Slavii dlužím 30 milionů, ale dostal jsem málo času

Petr Švancara přestoupil v září 2000 do pražské Slavie, která za něj zaplatila nemalé peníze. Přestup za 30 milionů se ale vůbec nepovedl.

Vitrína dneška: Malík se bojí veřejnosti, Sparta hledá lepší dorostence

Zástupce vedení české fotbalové asociace se bál jít do pořadu na veřejnoprávní televizi. Rudý motor se zadrhl, Sparta po porážce v Plzni padla ostudně doma s Českými Budějovicemi.