Reklama

Fnatic jednají s Adamem z Karmine Corp

Fnatic jsou v jednáních s cílem získat toplanera týmu Karmine Corp. Adam “Adam” Maane dovedl KC k titulu v EU Masters, což samozřejmě znamená, že se o něj začnou zajímat přední evropské týmy. A hlavním zájemcem mají být Fnatic.

Zdroj: Playzone

Čerstvý vítěz EU Masters Adam zažil za poslední rok raketový vzestup svojí kariéry. Minulý rok v březnu podepsal smlouvu s týmem Kameto Corp (akademie Karmine Corp).

Netrvalo to ani 12 měsíců a Adam se z druhé francouzské ligy dostal až na vítěze EU Masters. Dokonce to vypadá, že letos bude Adam debutovat v LEC.

Stále není jisté zda Maane plně nahradí Bwipa nebo jestli se s ním bude střídat. Některé zdroje dokonce mluví o tom, že by Bwipo měl zamířit do jungle. Fnatic totiž potřebují zlepšení, aby měli šanci se dostat na Worlds.

Bwipo o tom přitom sám mluvil u sebe na streamu: “Nechci být v týmu jako je Fnatic, když nepodávám dobré výkony. Mám i další možnosti, takže možná jiný toplaner dokáže získat výsledky pro Fnatic. Opravdu mi nevadí ustoupit stranou.”

Zdroj: Inven Global

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Portugalsko vs. Německo: Preview a tipy na sázení

Nejzajímavějším zápasem sobotního programu fotbalového mistrovství Evropy by měl být duel mezi Portugalskem a Německem. Kdo se bude radovat z vítězství a přiblíží se tím postupu ze základní skupiny?

Španělsko vs. Polsko: Preview a tipy na sázení

Sobotní program fotbalového mistrovství Evropy uzavře zápas Španělska s Polskem. Ani jeden z aktérů nevyhrál své úvodní utkání, a tak můžeme očekávat velmi zajímavý souboj. Kdo se bude radovat z vítězství?

OKTAGON 25: Buday vs. Minda online stream. Jak zápas sledovat?

Další turnaj Oktagonu se blíží mílovými kroky! Nejočekávanějším zápasem bude titulová bitva těžkotonážníků Martina Budaye a Kamila Mindy. Kdo se stane novým šampionem a jak zápas sledovat z pohodlí domova?
Reklama