Reklama

Floyd Mayweather inkasuje za zápas s YouTuberem Paulem astronomickou částku! Kolik si boxerský šampion vydělá?

Vše už je oficiální a domluvené. Exhibiční boxerský duel mezi světovým boxerským šampionem Floydem Mayweatherem a YouTuberem Loganem Paulem je naplánován na 6. června tohoto roku v americkém Miami. Kolik peněz si boxer Mayweather za tento duel vydělá?

Zdroj: Flickr, Prize Fights, CC BY-NC-SA 2.0

Firma Fanmio, jenž je hlavním sponzorem celé akce, oficiálně zveřejnila ceny pro sledování zápasu online. Jedno zakoupení PPV se bude pohybovat až kolem cifry 50 dolarů.

I přes tuto částku se dá očekávat, že shlédnutí a možnost duel sledovat si zakoupí miliony lidí z celého světa a díky tomu si oba aktéři mohou pořádně naplnit své peněženky.

Mayweather sám prohlásil, že díky tomu už má garantovaný zisk minimálně 35 milionů dolarů a může jít ještě výše.

“Můžu teď boxovat s kýmkoliv a vydělá mi to minimálně 35 milionů dolarů. Ale spíš bych počítal se sumou kolem 50 milionů dolarů,” řekl v rozhovoru pro Disruptive Enterpreneur.

“Já a Logan můžeme udělat show, která bude lidi bavit a nedivil bych se, kdyby bylo v té částce i 9 cifer, jako 100 milionů dolarů a výše,” dodal boxer.

Původní exhibiční duel se měl konat už v únoru tohoto roku. Organizátoři akce ovšem nechtěli pracovat s představou, že by duel proběhl před prázdnými tribunami, proto byl přesunut na 6. června.

YouTuber Paul tvrdí, že má šanci soupeře ukončit. I přes jeho zdatně silnější fyzické parametry je stále jasným favoritem právě americký boxerský šampion, který by v zápase neměl mít sebemenší problém.

Zdroje: Sport Bible

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. popravdě nechápu, nedal bych ani dolar když nejde o soutežní zápas a je jasné jak to bude probíhat…, kdyby chtěl, je po zápase za 10vteřin

  2. ČÍM VĚTŠÍ BLBEC A NÁSILÍ JE JEŠTĚ TAKOVÉ PAKA A PODOBNÍ U VĚTŠINY SPORTOVCŮ.KdYŽ SE PLATÍME ZA PRÁCI SKORO PRD ALE PLATÍME KTEŘÍ NEJSOU K NIČEMU.Bez nich by ostatní lidstvo zemře ale mi jak píši platíme blbům co nic nedělají .A to o když máme lidé co mají skoro nic jim leiou do řitě.Asi už lidstvo blbne a opačně jinak to nechápu.Bez ostatním bez musíme žít bez zamědělců a ostatních všech co dělají něco pospěšné pro všechny ale ti ostatní a podobné je to u zpěváků a komedaintů kde bychom jinak zemřeli hlady a ve všem,a ti se mají miliony a ještě více ale za co a kdo je platí.Ano za ti co platí za jejich zaměstnanců na úkor těch s prominutím k n ičemu.

    • Člověče, to se tak vytočil, že jsi tohle napsal, nebo to psal nějaký devadesátiletý děda?

  3. Nedal bych za to ani korunu. Nekoukal bych se na to ani zadara. Pár facek by zasloužil Ben Askren, který la ním přístupem tohle dovolil. Zostudit bojové sporty.

    • Přesně, nedal bych jim dolar ani jednomu natož takový nesmyslný částky co ničemu nevedou. Radši kdyby ty prachy rozdali ubohým nemocným a vysrali se na tyhle čím dál víc oblíbený šaškárny, co se teď dějí anebo měly dát šanci na odvetu s Cannelo Alvarezem, ten si ji zaslouží, je v životní TOP formě a mohl by už konečně Floyda porazit nebo i sestřelit. To je nenapadne.

  4. Floyd je legenda a vydělal miliardy. Je smutné, že klesl a kývl na takovou šaškárnu pro děcka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené