Spojte se s námi

Serie A

Fernando Llorente se má na poslední chvíli stát posilou Neapole. Záviset však bude na Icardim

Publikováno

dne

V Itálii se dopékají poslední přestupy. Zatímco směrem do Interu zamířil Alexis Sánchez, naopak ven by mohl putovat Mauro Icardi. O problémového hroťáka mají zájem v Neapoli, kde už si ale údajně plácli i s Fernandem Llorentem.

http://gty.im/882955254

Do neapolského týmu Carla Ancelottiho přibude s největší pravděpodobností nový střední útočník. Stát by se jím měl někdo z dvojice Mauro IcardiFernando Llorente. Za Argentince nabídl poslední vicemistr Serie A 65 milionů eur, avšak on sám odejít nechce – a to i přes fakt, že pro něj nový trenér Nerazurri Antonio Conte nemá místo ve svých plánech.

Neapol si tedy vyhlédla náhradu a to ve formě španělského veterána, jenž je po angažmá v Tottenhamu Hotspur beze smlouvy. Ten by mohl zamířit ale i do Interu a to v případě, že si bývalý hráč Janova a odchovanec Barcelony rozmyslí svůj postoj a stadion pojmenovaný po Giuseppem Meazzovi skutečně opustí. Působil by jako záloha za nově příchozího Romela Lukakua.

Šestadvacetiletý Icardi si za ročník 2018/19 připsal 17 tref (11 v lize, 4 v Lize mistrů a 2 v poháru a potřeboval na ně 37 zápasů (29 v Serii A, 4 v Champions League a 2 v Coppě Italia). Llorente, který letos oslavil 34. narozeniny, odehrál za uplynulou sezonu 35 utkání (20 v Premier League, 9 v Lize mistrů, 2 v FA Cupu a 4 v ligovém poháru) a zaznamenal 5 gólů (4 v lize a jeden v Evropě).

Reklama

Oblíbené