Fantastický Mourinho! Volný čas tráví přípravou potravinových balíků pro ohrožené koronavirem

José Mourinho je muž na svém místě! V době, kdy britská vláda vesměs selhává v řešení pandemie koronaviru a kdy je potřeba chránit především ty, jimž koronavirus může ublížit nejvíce, se dobrovolně zapojil do charitativní pomoci potřebným.

V době, kdy je vesměs celá planeta sužována pandemií koronaviru a fotbal šel stranou, se José Mourinho začal věnovat dobré věci a dokazuje, že má zkrátka dobré srdce. Jelikož britská vláda situaci podcenila a doteď podceňuje, je důležité, aby bylo v akci co nejvíce dobrovolníků a charitativních organizací. Toho si je vědom i portugalský stratég.

I proto vypomáhá organizacím Age UK a Love Your DoorStep, které sídlí v Enfieldu, nedaleko tréninkového centra Tottenhamu. A co přesně dělá? Připravuje potravinové balíky a balíky s jinými důležitými věcmi, které se následně přepravují lidem, kterým by mohl koronavirus ublížit nejvíce. V tomto případě starším členům společnosti, jimž bylo doporučeno zůstat následujících 12 týdnů v karanténě.

„Jsem tu, abych pomáhal. A pokud chcete pomoci také, můžete darovat jídlo, peníze nebo se rovněž stát dobrovolníkem,“ nechal se slyšet Mourinho. Organizace, kterým pomáhá, nyní vybírají finance, aby mohly podpořily projekt britské linky přátelství a linku poradenství, ale také rozšířit svou pomoc s dodáváním potravin.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Fanoušci Arsenalu mohou začít slavit! Přestupová hádanka jménem Özil je vyřešená

Bývalý německý reprezentant Mesut Özil konečně mění působiště, když míří do tureckého Fenerbahce. To určitě uvítají jak fanoušci, tak klubová kasa, kterou několik let ždímal.

Případ Kuchta: Zahodil dvě obrovské šance, ale nakonec je proměnil. Našla Slavia konečně svého útočníka č.1?

Před sezónou nikdo příliš nechápal, proč si Slavia stahuje Jana Kuchtu zpět do Edenu. V útoku měla Musu, Tecla a Júsufa, na co tedy další útočník? Jindřich Trpišovský ale znovu ukázal, že ví, co dělá.

Baník Ostrava vs. Sparta Praha: Preview a tipy na sázení

Fortuna liga se po krátké zimní přestávce vrátila zpět na televizní obrazovky. Šlágrem prvního jarního kola bude bezpochyby souboj mezi Baníkem a Spartou.