Reklama

Fantastická sezóna Jana Kuchty. Za poslední rok se jeho tržní hodnota zdesetinásobila!

Jan Kuchta je bezesporu jednou z komet minulé sezóny. Při jeho příchodu do Slavie málokdo čekal, že se vůbec probojuje do základní sestavy sešívaných, nakonec se Kuchta stal nejlepším střelcem ligy.

Jan Kuchta přicházel do Slavie o minulém létě ze Slovanu Liberec. Mnozí nad tímto přestupem kroutili hlavou, nicméně vedení Slavie tehdy třiadvacetiletému útočníkovi plně důvěřovalo.

A Slavia také věděla, co dělá. Jan Kuchta si svými výkony ihned získal slávistické fanoušky a vše také umocňoval vstřelenými brankami.

V lize jich nastřílel hned 15, což mu vyneslo korunu krále střelců. Další tři zásahy přidal v domácím poháru a dvě trefy v Evropské lize.

To vše se samozřejmě odrazilo i na tržní hodnotě Jana Kuchty. Ta v době jeho příchodu do Slavie byla ve výši 360 tisíc liber, nyní o rok později dosahuje hodnoty 3,6 milionů liber. Kuchta tak svou hodnotu za poslední rok zdesetinásobil.

Jde tak o další povedený obchod Slavie. Pokud si Kuchta svou formu udrží, zcela jistě český klub tohoto hráče poměrně dobře zhodnotí.

Zdroj: Transfermarkt

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené