Reklama

Fanoušky, jež ilegálně streamovali zápas Jake Paul vs. Ben Askren, čeká mastná pokuta!

Velmi kontroverzní a očekávaný souboj mezi Jakem Paulem a Benem Askrenem má svou dohrávku. Pořadatel akce Triller nyní vyhrožuje fanouškům, jenž zápas ilegálně streamovali a chce je potrestat formou pořádně mastné pokuty!

Zdroj: Mr-unknown-man, CC BY-SA 4.0

Zápas, o němž se dodnes hojně mluví a spekuluje, se určitě úspěchu dočkal, neboť sledovací práva si zakoupily miliony lidí po celém světě.

Ovšem ne každý si za shlédnutí zaplatil a někteří dokonce zápas streamovali ilegálně i pro ostatní. S těmito jedinci chtějí pořadatelé z Thrilleru udělat krátký proces.

Každý, jenž něco podobného provozoval, bude pokutován finanční částkou až do výše 150 tisíc dolarů (3 224 000 korun).

Takovou sumu Thriller uvalí na každého, kdo do 1. června nezaplatí plnou částku za sledování zápasu. Ta se pohybovala okolo 50 dolarů, tudíž ilegální streameři mají ještě čas vyváznout.

Matt St. Claire, hlavní vedoucí Thrilleru v oblasti pirátství a autorských práv, celou situaci komentoval.

“Budeme schopni identifikovat každého pomocí IP adresy nebo VPN. Thriller bude po těchto lidech dožadovat pokutu v hodnotě 150 tisíc dolarů za vážnou krádež autorských práv,” řekl v prohlášení.

“Pro tato individua ovšem bude otevřena možnost, aby udělali tu správnou věc a po právu zaplatili plnou částku za shlédnutí zápasu. Omezený čas bude trvat do 1. června 2021.”

“Ti, kteří i přes výzvy částku nezaplatí, budou pokutování už zmiňovanou peněnžní sumou ve výši 150 tisíc dolarů,” dodal St. Claire.

Zdroje: Sport Bible

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nenápadné hvězdy! Koho sledovat na Euru?

Do začátku Eura zbývá měsíc. 11. června turnaj otevře utkání Turecka s Itálií, Češi se poprvé představí tři dny nato. Jaké hráče se vyplatí na evropském šampionátu sledovat, přestože se o nich tolik nemluví.

Není pro Adama Hložka čas na přestup? Sparta mu začíná být malá

Adam Hložek je, co se fotbalových schopností týče, nepochybně největší český talent od dob Tomáše Rosického. Ve Fortuna lize už kroutí třetí sezónu, je mu přitom stále teprve 18 let.

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?