Reklama

Fanoušky, jež ilegálně streamovali zápas Jake Paul vs. Ben Askren, čeká mastná pokuta!

Velmi kontroverzní a očekávaný souboj mezi Jakem Paulem a Benem Askrenem má svou dohrávku. Pořadatel akce Triller nyní vyhrožuje fanouškům, jenž zápas ilegálně streamovali a chce je potrestat formou pořádně mastné pokuty!

Zdroj: Mr-unknown-man, CC BY-SA 4.0

Zápas, o němž se dodnes hojně mluví a spekuluje, se určitě úspěchu dočkal, neboť sledovací práva si zakoupily miliony lidí po celém světě.

Ovšem ne každý si za shlédnutí zaplatil a někteří dokonce zápas streamovali ilegálně i pro ostatní. S těmito jedinci chtějí pořadatelé z Thrilleru udělat krátký proces.

Každý, jenž něco podobného provozoval, bude pokutován finanční částkou až do výše 150 tisíc dolarů (3 224 000 korun).

Takovou sumu Thriller uvalí na každého, kdo do 1. června nezaplatí plnou částku za sledování zápasu. Ta se pohybovala okolo 50 dolarů, tudíž ilegální streameři mají ještě čas vyváznout.

Matt St. Claire, hlavní vedoucí Thrilleru v oblasti pirátství a autorských práv, celou situaci komentoval.

“Budeme schopni identifikovat každého pomocí IP adresy nebo VPN. Thriller bude po těchto lidech dožadovat pokutu v hodnotě 150 tisíc dolarů za vážnou krádež autorských práv,” řekl v prohlášení.

“Pro tato individua ovšem bude otevřena možnost, aby udělali tu správnou věc a po právu zaplatili plnou částku za shlédnutí zápasu. Omezený čas bude trvat do 1. června 2021.”

“Ti, kteří i přes výzvy částku nezaplatí, budou pokutování už zmiňovanou peněnžní sumou ve výši 150 tisíc dolarů,” dodal St. Claire.

Zdroje: Sport Bible

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené