Reklama

Fanoušci Slavie jásají. Jejich oblíbenec pravděpodobně prodlouží smlouvu

Fanoušci sešívaných si žádali jeho setrvání, nyní se zdá, že se jejich přání splní. Čtyřnásobný mistr české ligy a nizozemský útočník Mick van Buren má údajně na stole nový kontrakt.

Zdroj: SK Slavia Praha

Pravidelné nasazování Micka van Burena v poslední fázi sezóny naznačovalo, že Jindřich Trpišovský a vedení Slavie váhají, zda nizozemskému útočníkovi nabídnou nový kontrakt. Ten současný mu končí toto léto.

A Buren rozhodně nepodával zlé výkony. Tedy až na koncovku, za kterou je dlouhodobě kritizovaný. Na jaře mohl dát klidně pět, šest gólů, především kvůli zbrklosti má však na kontě pouhý jeden zářez.

Tým Slavie ale funguje i bez jeho gólů a příznivci sešívaných Burena za neproduktivitu neodsuzují. Naopak si přejí jeho setrvání, jelikož je to dlouhodobý oblíbenec fanoušků a na jeho gól proti Seville asi nikdy nezapomenou.

A jejich přání se dost možná splní. Dle Deníku Sport má totiž Slavia již připravený nový kontrakt a bude ráda, když bude osmadvacetiletý útočník pokračovat v její službách.

Nový kontrakt pro Burena by jistě potěšil i Alexandera Baha. Ten si stále zvyká na Česko a právě “Burák” mu hodně pomáhá (Buren hrál dříve v Bahově rodném Dánsku). Bah v rozhovoru pro web Slavie zmínil, že mu Buren hodně pomohl v adaptaci a že spolu tráví spoustu volného času.

Pokud by Buren smlouvu skutečně podepsal, šance na příchod jednoho z dvojice Ivan Schranz – Michael Krmenčík by klesly hodně nízko. Stále však nezapomeňme na variantu, že Buren prodloužení odmítne.

Zdroj: iSport, Slavia TV

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Mám radost, když vezmu pohádku S čerty nejsou žerty, tak je to sice Janek, ale kdyby odešel, tak by i mé osobě na hřišti v tom nekrásnějším dresu chyběl.

  2. OBLIBENEC 😀 tak vy jste si tam šlehli dobře. Jděte napřed na fb nebo ig Slávie, než budete zase psát tyhle nesmysly. Van Buren je fotbalista, který hrál v Budějovicích na hostovacce, a když se vracel, tak těžká většina fanoušků chtěla, aby ho poslali pryč definitivně. Nedává goly, nenahrává na ně. Takovej slavistickej Sáček

  3. Pro Slavii výborný hráč – nedělá problémy, když sedí na lavici a když hraje, tak maká. Pokud se domluví na penězích, nevidím důvod, proč by někam chodil.

  4. Ponechte na van Burenovi a Slavii,jak se spolu dohodnou.Fandové to stejně neovlivní.
    Slavistajak poleno má špatný nick.Správně by se měl představovat nickem blbecjakpoleno.To by více označovalo jeho osobu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené