Fanoušci Premier League se za přísných podmínek vrátí zpátky na stadiony!

Skvělá zpráva z Britských ostrovů. V pondělí bylo oznámeno, že od 2. prosince můžou na stadiony znovu fanoušci.

https://e0.365dm.com/20/03/1600x900/skysports-manchester-united_4951265.jpg?20200319210546
Zdroj: Sky Sports

Když je region domácího celku s nákazou covidu v Tier 1, asi obdoba českého PES, tak na stadion bude moc až 4000 fanoušků. Pokud bude region domácího týmu v Tier 2, tak bude na stadion vpuštěno 2000 diváků.

Dokument, který byl zaslán klubům Premier League, je ale také plný různých restrikcí. Fanoušci například nebudou moci na stadionu zpívat, skandovat nebo požívat alkoholické nápoje. Všechny zákazy jsou nedílnou součástí fotbalu nejen v Anglii.

Další příkazy týkající se návštěvy utkání Premier League jsou zakrytí dýchacích cest, vyplněný zdravotní dotazník a na stadiony bude jezdit více spojů, aby se zamezilo stýkáním osob na malém prostoru.

“Mohu potvrdit, že národní omezení skončí 2. prosince a nebudou obnovena. Mohou znovu začít bohoslužby, svatby, sportovní fanoušci mohou začít navštěvovat venkovní sportovní utkání a otevřou všechny obchody,” řekl premiér Boris Johnson


Zdroje: Twitter – Premier League, daily mail

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Jako veterán se necítím, do Slavie se určitě vrátím, říká Milan Škoda

Trefou proti Yeni Malatyaspor oslavil Milan Škoda, bývalý kapitán a kanonýr Slavie Praha, 35. narozeniny, ve sportovní terminologii věk veterána. Příliš radosti vzhledem k výsledku 1:4 trefa nepřinesla.

Martin Malík? Už měl dávno odstoupit, tvrdí David Anděl z projektu Čistý fotbal

Pomalu to začíná vypadat, že se náš fotbal ubírá tou správnou cestou. Kromě projektu Čistý fotbal, který už funguje řadu let, přibyl nový projekt - Fevoluce. Společnými silami se do našeho fotbalu snaží vložit férovost, poctivost a odstranit všechny nekalé metody řízení FAČR.

Kubalík získal první tři body v sezoně! Jak si vedli další krajánci v NHL?

NHL za sebou má další hrací den a z hokejistů z České republiky nejvíce zazářil Dominik Kubalík, který získal hned tři kanadské body. Nebyl však jediným, kdo se zapsal do statistik. Jak si vedli ostatní?