Reklama

Fanoušci na stadionu už o víkendu? Tvrdík věří v diváky už proti Plzni

Fotbal pandemií koronaviru velice trpí. Nejen kluby, kterým to zatížilo rozpočty, ale i fanoušci, kteří už více jak rok nemohli přijít v plném počtu na stadion. Jak ale pandemie ustupuje, tak by se mohli příznivci svých klubů pomalu na tribuny vracet, potvrdil to Jaroslav Tvrdík.

Zdroj: SK Slavia Praha

Fanoušky totiž na sociálních sítích rozlítilo, že na finále hokejové extraligy do uzavřené haly bylo povoleno 1000 diváků, ale na otevřené venkovní stadiony to nejde.

Proto se jeden fanoušek zeptal bosse Slavie Jaroslava Tvrdíka napřímo. “Na dnešní zápas Třinec – Liberec mohlo do uzavřené haly 1000 diváků, kolik lidí pustíte na fotbal, který se hraje na otevřených stadionech? A řeší to vůbec někdo?”

A Tvrdík svou odpovědí lehce potěšil. “Postupné uvolňování opatření spojených s ústupem pandemie Covid by se mělo projevit nejen na hokeji, ale i fotbalových stadionech a to již s účinností k tomuto víkendu. Jednáme a čekáme vydání podobného opatření i pro kluby LFA,” napsal předseda představenstva Slavie.

Následně dodal, že nemůže potvrdit, zdali se dostane na všechny: „To je ještě hodně daleko. Pandemie ale ustupuje a to, že by mohl být na zápas o titul s Plzní konečně povolen počet fanoušků vyšší než nižší stovky (diskutujeme 10% kapacity stadionu), v to opravdu po jednáních věříme.”

Postupným krokem by se tak snad fanoušci mohli dostat zpět na stadiony. Ve světě už testování jede naplno, v Anglii o víkendu ve finále FA Cupu bylo přítomno 7 000 fanoušků, španělská La Liga dokonce už připravuje na poslední kola 25 % kapacity.

Zdroj: Jaroslav Tvrdík

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Na každou z tribun velkých stadionu nad 12 tis. Divaku po 400 fanoušcích je ok. zaplať panbu ! Ale Činský komunista by chtěl mít na Tibuně sevet alespoň 800 lidí a dalšich 400 na hl.tribuně což neni dobrý nápad ale jeho lezení do zadku fans Slavie je stále obrovské a pokud bude na Ts více než 400 lidí tak se jen potvrdí jak dlouhé má prsty a co vše mu ( Slavii) projde !!

  2. Rudého debílka máte ve vedení a aby to nebylo tak je zasloužilý zkurvený Činský komouš který je v těch Činských prdelích tak zalezlej že mu nekoukaj ani paty !! 2 roky ten to zm.. u disciplinarky tahá za nitky a x krát kryl ty mantáky z Tribuny vemen a to jak jim na domáci zápasy proti Barceloně nechal vytisknout tisíc listku nad kapacitu stadionu se stejným označením – řada 0 čislo sedačky 0 to je taky drzost sama !!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené