Fanoušci Baníku Ostrava vyzdobili vlastními silami chodbu základní školy!

Když nemůžou fotbaloví fanoušci na stadion, snaží se mnozí z nich angažovat v jiných projektech spojených s jejich milovaným klubem. Například fanoušci ostravského Baníku se rozhodli udělat radost malým dětem a vlastními silami vyzdobili chodbu základní školy.

Zdroj: www.fcb.cz

Ostravská skupina “Chachaři” díky spolku Baník Baníku vyzdobila chodbu u šaten základní školy J. Šoupala v Ostravě-Porubě. Náklady spojené s tímto projektem čítaly částku ve výši 16.953 Kč.

Projekt byl nákladný také po časové stránce. Celková doba, kterou strávili fanoušci touto renovací, sami odhadují na desítky hodin.

Vznikla motivační výmalba, která bude každému malému fotbalistovi i fotbalistce z Akademie FC Baník Ostrava připomínat, čí znak nosí na srdci! 💙 Podpora fotbalových nadějí je jednou z naších priorit. Veškeré projekty jsou hrazeny z členských příspěvků, zapojit se může každý fanoušek Baníku Ostrava” vyjádřil se k celému projektu klub na sociální síti.

O tom, zda se práce fanoušků povedla, se můžete sami přesvědčit sami.

Podobné fanouškovské akce si však rozhodně zaslouží pozornost a také obrovskou pochvalu.

Použité zdroje: Supporters, Twitter Chachaři.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Tak oni tam fanoušci Baníku,ve svých 20-40 letech, stále docházejí na výuku, tak to tam chtějí mít hezké.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Maradona odešel, ale jeho kouzla s námi zůstanou navždy. Připomeňte si jeho nejlepší momenty

Diego Armando Maradona předčasně odešel na věčnost v pouhých 60 letech. Na hřišti uměl s balónem taková kouzla, že díky němu se do fotbalu zamilovali milióny dětí.

Diego Maradona zemřel! Nepřežil srdeční zástavu, nepomohla ani resuscitace

Diego Maradona dnes ráno zemřel, když se mu osudnou stala srdeční zástava. Jednomu z nejlepších fotbalistů historie nepomohla ani včasná resuscitace lékařů,

Z české ligy bude těžké dostat se do reprezentace. Mým cílem je přestoupit do zahraničí, říká Filip Nguyen

Osmadvacetiletý brankář Filip Nguyen je v současné době neotřesitelnou jedničkou v týmu Pavla Hoftycha. V rozhovoru pro náš web prozradil mimo jiné i to, jaké šance dává Spartě a Slavii na postup do jarních bojů Evropské ligy.