Famózní Pastrňák! Pod širákem vstřelil druhý hattrick v sezoně. Podívejte se na jeho góly

Noční program NHL nabídl zápasů jen pár, ještě méně s našimi legionáři. Nicméně o zábavu bylo postaráno a hlavním bavičem alespoň z našeho pohledu byl David Pastrňák, který opět zářil.

Zdroj: NHL | Minnesota Wild

První zápas v programu NHL ještě v osm hodin v neděli večer obstaraly týmy Washingtonu a New Jersey, přičemž po skvělém obratu si pro výhru 4:3 došli Capitals.

Washington prohrával 0:2, přičemž u první branky Devils asistoval Pavel Zacha. V následném obratu hrál roli Jakub Vrána, jenž asistoval na vyrovnávací gól. V bráně Capitals pak tentokráte chyběl Vítek Vaněček.

To hlavní se ale z našeho pohledu dělo na jezeře Tahoe, kde krásnou scenérii doplnil i atraktivní hokej, přičemž nejvýraznějším bavičem nebyl nikdo jiný než David Pastrňák.

Ten už po 34 vteřinách otevřel skóre duelu Bostonu s Philadelphií, v jejímž dresu stále chybí Jakub Voráček. Flyers sice otočili, když dali dvě branky, jenže poté se útoční stroj Bruins rozjel naplno. Po první třetině byl stav utkání 2:2, ovšem ve druhé třetině Boston vstřelil čtyřibranky a neinkasoval žádnou.

Hned po 46 vteřinách druhého dějství se opět prosadil Pastrňák, který dovršil hattrick ve třetí třetině, když zvyšoval na konečných 7:3. Právem se stal hlavní hvězdou utkání.

Celkově Pastrňák vstřelil druhý hattrick v této sezoně a desátý v NHL.

V dalších utkáních Montreal nestačil na Ottawu a padl 2:3 po prodloužení a Vancouver rovněž v prodloužení podlehl Winnipegu 3:4.