Spojte se s námi

Extraliga

Extraligové derby v rámci Winter Classic! Co vše nabízí Hockey Outdoor Triple v Německu?

Fanoušci Tipsport extraligy se mohou těšit na něco velmi zajímavého. Základní část nadcházejícího ročníku totiž okoření Winter Classic, neboli zápas pod širým nebem. A to v rámci akce Hockey Outdoor Triple, kterou pořádají německé kluby.

Publikováno

dne

Fanoušci Tipsport extraligy se mohou těšit na něco velmi zajímavého. Základní část nadcházejícího ročníku totiž okoření Winter Classic, neboli zápas pod širým nebem. A to v rámci akce Hockey Outdoor Triple, kterou pořádají německé kluby.

Bude to speciální událost. Karlovy Vary totiž dostaly pozvánku zúčastnit se akce Hockey Outdoor Triple, pořádané německými kluby, a to v rámci oslav desátého výroční tamní druhé nejvyšší hokejové soutěže (DEL2).

Zápas pod širým nebem se uskuteční 17. února v Klingenthalu, a to konkrétně na doskočišti skokanského můstku, kde vznikne dočasná aréna s kapacitou 22 tisíc míst.

„Jsme moc rádi, že si můžeme zahrát tradiční západočeské derby v neopakovatelné atmosféře zápasu pod širým nebem. Pro klub je to zároveň obrovská příležitost se ukázat, je to velká propagace i pro naše město a na zápas už se moc těšíme,“ řekl jednatel klubu Daniel Tobolka v rozhovoru pro klubový web.

Energie se v rámci této unikátní akce střetne se s svým rivalem – HC Škodou Plzeň. Na improvizovaném hřišti se tedy odehraje pod širým nebem odehraje extraligové derby.

Klub si také slibuje hojnou účast fanoušků. Jak už totiž Energie popisuje na klubovém webu, toto malé pohraniční městečko je od Karlových Varů vzdálené pouze 45 kilometrů.

„Jednáme s městem Karlovy Vary o zajištění dopravy pro naše fanoušky. Chceme, aby jich do Klingenthalu dorazilo co nejvíce a utvořili nám tu správnou domácí atmosféru,“ uvedl Tobolka.

Informace ke vstupenkám, akce nabídne tři zápasy

Akce Hockey Outdoor Triple nabídne od 16. do 18. února tři utkání. Nejprve se mohou fanoušci těšit na saské derby mezi týmy Eispiraten Crimmitschau a Dresdner Eislöwen. Druhý zápas v rámci DEL2 sehrají Lausitzer Füchse s Eisbären Regensburg.

Pro fanoušky je připravený také doprovodný program a speciální merchandising. Hlavním bodem však bude již zmíněný duel mezi Karlovými Vary a Plzní. Vstupenky na tuto událost už jsou k dispozici a můžete je koupit na webu www.hockey-outdoor-triple.com.

Jak už píše Energie na klubovém webu, všechny veřejné vstupenky jsou ke stání a jsou k dispozici za cenu 35 eur. To je v přepočtu na naši měnu zhruba 840 korun.

Zdroje: HC Energie Karlovy Vary, HC Škoda Plzeň, DEL

Reklama

Oblíbené