Reklama

Extraliga v kostce: Mega přestup, pohár v Tatrách či závada na chlazení. Vary a Mountfield vytasili dresy

Hokejisté se už konečně prohánějí po ledových plochách, nicméně to nejzajímavější ze zatím stále děje mimo mantinely. Největší rozruch způsobil v posledních dnech nepochybně přestup Davida Krejčího do Olomouce. Nastává taky období, kdy se kluby začínají chlubit novými dresy. Masarykův pohár se zase při oslavách Ocelářů podíval na různá místa. Posledně byl spatřen ve vysokých Tatrách. Je tady další tradiční a rychlý extraligový souhrn.

  • Přestupová bomba létá je tady! Klub HC Olomouc v pondělí ráno definitivně potvrdil příchod hvězdného útočníka Davida Krejčího. Ten se rozhodl před několika dny pro návrat domů. Pro mnohé je jeho příchod do Olomouce velkým překvapením, neboť podle mnoha odborníků by stále mohl být platným hráčem v NHL. Svou kariéru za mořem spojil s týmem Boston Bruins.
  • Mountfield Hradec Králové se rozhodl inspirovat Vítkovicemi. Fanoušci mohou v těchto dnech prostřednictvím internetu hlasovat o podobě nových dresů pro nadcházející ročník Tipsport Extraligy. Na výběr mají ze tří variant. Vítkovice však byly při výběru svého dresu ještě kreativnější, tam si ostravští fanoušci navrhli podobu dresu sami.
  • Masarykův pohár se podíval do velmi netradičních míst. Slovenský útočník třineckých Ocelářů Patrik Hrehorčák se jej rozhodl dopravit až na Lomnický štít, který se nachází ve Vysokých Tatrách ve výšce 2634 metrů. „Bydlím kousek. Věděl jsem, že chci Pohár vzít do Tater. Lomnický štít nebyl původně v plánu, protože jsem ho chtěl sám vynést. Místní středisko mi ale nabídlo, že bych to mohl vzít lanovkou,” řekl Hrehorčák k netradiční návštěvě.
  • Dynamo hlásí start Letních hokejových her. První zápas pardubického celku v rámci tohoto turnaje je naplánován na 5. srpen proti Olomouci. Má to však jeden háček. V Enteria Aréně, tedy domovském stánku Dynama, došlo k poruše deskového výměníku, což znemožňuje plnohodnotné chlazení. Proto musí Dynamo minimálně první přípravné utkání přesunout do malé haly se značně omezenou kapacitou.
  • BK Mladá Boleslav zveřejnil na svém webu ceny vstupenek pro následující období. Permanentkáři mají přípravné zápasy s Litvínovem a Plzní zdarma jako poděkování za věrnost. Ostatní fanoušci si mohou na tyto zápasy zakoupit vstupenku až do vyčerpání maximální povolené kapacity za 50 Kč. Taky v případě základní skupiny Ligy mistrů budou v prodeji vstupenky s jednotnou cenou, která činí 200 Kč.
  • Taky klub Energie Karlovy Vary zveřejnil zahájení prodeje vstupenek na přípravná utkání, jejichž cena činí jednotně 100 Kč. Mimo to však Energie představila zbrusu nové dresy, kterým kreativita rozhodně nechybí. Kapitánem týmu bude pro následují sezonu Tomáš Vondráček. Ten bude mít za asistenty Lukáše Pulpána a nově Tomáše Rachůnka.

Zdroj: Tipsport Extraliga

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené