Reklama

Extraliga v kostce: Kanada do Kladna, Kladno do Chomutova. Hanáci prahnou po Krejčím, Verva chystá klubové karty

Na ledě se toho zatím stále moc neděje, ale mimo něj alespoň občas něco zašumí. I proto vám přinášíme další, i když stále trochu skromnější nálož letních hokejových událostí napříč všemi extraligovými kluby. Nejživěji je v těchto dnech na Kladně, kde už netrpělivě vyhlížejí zámořské posily. V Olomouci zase doufají ve velkolepou posilu, která by jim mohla zajistit životní sezonu. 

KANADSKO-AMERICKÉ KLADNO

Jednoznačně největší rozruch a zájem vyvolala čtvrteční tisková konference kladenských Rytířů. Původní předpoklady a sliby klub dodržel, když oficiálně odtajnil siluety všech sedmi zámořských posil.

Téměř všechny posily mají v žilách kanadskou krev. Do branky Rytíři angažovali Landona Bowna a obranu vyztuží trojice Jake DotchinKyle Wood a Cody Donaghey. Dalším Kanaďanem je pak útočník Daniel Ciampini a jediný Američan Danny Kristo. Trenérský post zaujme další Kanaďan Jeff Paul.

Kromě toho ještě vedení Kladna v čele s Jaromírem Jágrem představilo zbrusu nové dresy. Podstatnou část programu zabrala debata o tom, kde budou Rytíři v následující sezoně hrát.

Jelikož jejich zimní stadion prochází rozsáhlou rekonstrukcí, stráví kladenští hokejisté pravděpodobně celý ročník v Chomutově. Když si v mapách zadáte vzdálenost mezi těmito městy, vyskočí na vás 68 kilometrů. Náhoda?

KREJČÍ DO OLOMOUCE

Tohle není kachna,” prohlásil Olomoucký klub poté, co do světa unikla zpráva, že by šikovný útočník Bostonu David Krejčí mohl zamířit právě na Hanou. Nicméně na žádné oslavy to prozatím není. David Krejčí sice jasně řekl, že bude hrát buď za Boston nebo doma v Olomouci, vyjednávání o nové smlouvě s Medvědy však není založená na finančních podmínkách.

To pochopitelně ulehčuje Bruins situaci kolem platového stropu. Ve zkratce to znamená, že můžou mít za málo peněz ještě pořád podstatně hodně muziky. David Krejčí i v poslední sezoně v NHL stále ukazoval, že do nejlepší ligy světa patří. A pokud za to nebude chtít moc peněz, šel by Boston jasně sám proti sobě, kdyby se českého útočníka zbavil.

V Olomouci by tahle posila samozřejmě vzbudila velký poprask. Pravděpodobně by se odrazila na celkové návštěvnosti Extraligy a Hanákům by značně zvýšila šance na životní sezonou klubu.

KOMEŤÁCI ZDOBÍ KÁRY

Jestli patříte mezi vášnivé fanoušky Komety, kteří se modrobílým odznakem dobrovolně a rádi na veřejnosti chlubí, pak byste měli využit hromadnou akci, na kterou svolává klub na svých oficiálních webových stránkách. Padesát nejrychleji registrovaných fanoušků si může 24. července vyladit svou káru o nálepku klubového loga přes zadní sklo.

Brno je velké a kapacita značně omezená. Navíc je samolepka i celá asistence kolem nalepení zcela zdarma. Pokud se však mezi padesátku vyvolených nedostanete, můžete si alespoň odnést domů autogram některého z hokejistů Komety. Otázka však je, jak moc bezpečné bude pro brněnské fanoušky následné cestování mimo okres.

VERVOVÁNÍ V LITVÍNOVĚ

Zajímavý rozhovor je k počtení na oficiálním webu litvínovské Vervy, kde odpovídá na otázky marketingový ředitel klubu Štěpán Reinberger. Otázka pochopitelně padla i na možný prodej permanentek. Litvínov byl totiž už v loňské sezoně jediný klub, který se rozhodl celosezónní vstupenky neprodávat. Reinberger naznačil, že letos bude situace podobná.

Místo toho však organizace Vervy pravděpodobně umožní prodej klubových karet. Je to jakási náhrada za permanentky, kdy její držitel získá při nákupu vstupenek přednostní právo se slevou. K tomu má možnost se slevou nakupovat i ve fanshopu. Loni vyšla tahle karta litvínovské fanoušky na 1000 Kč, avšak byla pouze pro držitelé permanentek z poslední sezony. Ačkoliv Reinberger prodej permanentek zcela nevyloučil, označil tuhle možnost spíš za nepravděpodobnou.

Dále poodkryl marketingový ředitel Vervy nejbližší plány: „Plánujeme tradiční akci Vervování, kde představíme nové posily, nové dresy a bude připraven zábavný program pro děti i dospělé, takže se určitě mají fanoušci na co těšit.

Zdroj: Tipsport Extraliga

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené