Reklama

Extraliga v kostce: Hra s fanoušky v Liberci i na Kladně. Hradec letos bez permanentek, Sparta konečně láká na hokej!

Jako bychom se procházeli po nekonečné rozpálené poušti bez kapky vody. Hokejovým fanouškům začíná vysychat v krku, zelená oáza plná sladkovodních jezer je v nedohlednu. Tak nějak podobně si mohou připadat hokejoví příznivci v tomto suchém období. Na udržení naděje tady pro vás máme druhou vlnu alespoň skromné ledové tříště v podobě všeho zajímavého, co se v rámci Tipsport Extraligy šustne.

ZÁVOD O JÍDLO

Pod Ještědem se rozhodli vyřešit hlad po hokeji kusem žvance. Vedení Bílých Tygrů si pro své fanoušky připravilo Tygří Letní Challenge. Ve spolupráci se svým partnerem se rozhodli věnovat nabitou kartu v hodnotě 500 Kč pro nákup v jedním fastfoodu třinácti nejrychlejším fanouškům, kteří zdolali předem danou Tygří trať. Fanoušci vzali závod zodpovědně.

13. července vše začalo úderem půlnoci, kdy na trať vběhli první čtyři fanoušci. S východem slunce přibyla další skupina a zhruba v půl osmé ráno probíhal cílem třináctý účastník.

Kdo přišel kolem osmé hodiny, už na něj zbyla “pouze” tradiční tygří odměna v podobě medaile, voucheru na vstupenku na zápas Bílých Tygrů či voucheru do fanshopu. Tygří Challenge však bude probíhat brzy dalšími výzvami.

DRESY OD FANOUŠKŮ

Zajímavou soutěž uspořádala vítkovická Ridera. V dnešní moderní době je narozdíl od NHL zvykem, že extraligové kluby přiklusají rok co rok s novými dresy. Je však logické, že vyplodit každý rok něco unikátního nemusí být nic jednoduchého. Takže se vedení Vítkovic rozhodlo pro interaktivitu se svými fanoušky.

Od května do poloviny června mohli posílat své návrhy na podobu dresů pro nadcházející sezonu. Celkem se sešlo 149 návrhů. Zástupci vedení klubu i A-mužstva posunuli do finále devět návrhů, které splňují podmínky soutěže. O finální podobě dresů teď mohou fanoušci hlasovat na klubovém Facebooku.

HÁDANKA NA KLADNĚ

Neméně zajímavou hru si vymysleli se svými fanoušky také Rytíři z Kladna. V minulém souhrnu jsme vás informovali, že Středočeši plánují v brzkých dnech oznámit několik nových posil.

Aby jim však zkrátili čas a zpříjemnili čekání, zveřejnili na své sociální síti siluety šesti hráčů, kteří se stanou novými Rytíři. Rozlousknout hádanku jim trvalo prakticky jen pár hodin. Na základě detailů v siluetách zjistili, že má družina kolem Jaromíra Jágra na soupisce přichystáno pět Kanaďanů a jednoho Američana.

Další den pak zveřejnili ještě jednu siluetu, která společně s podpisem lákala na zajímavý zápis do klubové historie.

SPARTA LAKÁ NA HOKEJ

Sparta jako první extraligový klub zveřejnila bližší informace kolem přípravných zápasů před blížícím se ročníkem Tipsport Extraligy. Na svém webu a sociálních sítích uvedla, že maximální povolená kapacita bude 7 072 diváků, což tvoří přesně 50 % celkové kapacity.

Vstupenky se budou prodávat za 50 Kč pro děti a 150 Kč pro dospělé. Permanentkáři si je mohou do 19. července vyzvednout zdarma. Platit budou tradiční protiepidemiologická pravidla. Respirátory, rozestupy, prokázání se testem, či očkováním.

PERMANENTKY V HRADCI

Vedení Mountfieldu HK se Facebooku pochlubilo, že většina hradeckých permanentkářů, kteří se zapojili do úvodní fáze kompenzací za loňské nenavštívené zápasy, se rozhodla věnovat celou částku klubu.

Pro ty ostatní pokračuje druhá fáze kompenzace. V ní mohou využít stávající držitelé celosezónních karet 50% slevu. Klub také uvedl, že prozatím nepočítá s prodejem nových permanentek na sezónu 2021/22.

Zdroj: Tipsport Extraliga

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené