Reklama

eSuba ovládla základní část Hitpoint Masters!

Základní část letního splitu Hitpoint Masters je za námi a první místo pro sebe podle očekávání získala eSuba, v čele s Danym. Zde se podíváme na seznam týmů, které se dostaly do vyřazovacích bojů.

eSuba to znovu dokázala, nová sestava, znovu první místo, přišli Welcom, Vasked a Dany a stále to Modré krvi funguje a je snad dominantnější, než kdy dřív. Za celý split přišla pouze jedna nevydařená neděle, která eSubu stála 14:0 split. Kvůli prohrám s Vikingy a Dynamem tak Modrá krev končí se skóre 12:2. O pozici MVP se dělí Dany a Sajator, kteří ho oba získali 4x.

Sinners, druhé nejzvučnější jméno, zároveň i druhé místo. Znovu ve stínu eSuby, Vaskeda nahradil Blue45ty a místo Wyska přišel Liam. Vypadalo to velice dobře, po šesti kolech skóre 6:0, pak ale přišly prohry s eSubou, Vikingy a Dynamem a od toho momentu už je eSuba na první místo nepustila. Nejlepšími hráči jsou Blue45ty a Piok, kteří toto ocenění brali 3x.

Tým, který obhajoval prvenství v základní části, skončil v letním splitu na třetím místě. Inside Games ztratili pouze po dvou hrách se Sinners a eSubou a skončili tak s 10:4 stejně jako druzí Sinners. Nové akvizice Kio i Lagiah zapadli skvěle. Byl to právě toplaner Kio, který se stal MVP hned 4x.

O dalším týmu se mluvilo asi nejvíce, 3 importi, Rifty, Fallen a Bendix, doplněni o botlane Reedfoo a Zeussak. Nikdo moc nevěděl, co od Dynama Eclot čekat a nevypadalo to moc dobře, 4 kola a skóre 1:3, to neočekával asi nikdo. DNE pak zabrali a skóre otočili na 8:6 a toplaner Rifty bral MVP hned 4x. Dynamo splnilo cíl a čeká je play-off.

0:5 začátek, Vikingekrig Esports začali nejhůře, jak to jen šlo. S Koudysem to moc nefungovalo, tak přišla změna na support pozici, Koudyse nahradil Maeger a Vikingové z dalších 9 zápasů vyhráli 7 a skončili tak na skóre 7:7 a zajistili si play-off. MVP byl jednoznačně Jackisek, jediný hráč v lize, který toto ocenění bral pětkrát.

O poslední postupové místo se bojovalo až do posledního dne, nakonec ho urvali BRUTE. Od této sestavy nikdo nic neočekával a oni překvapili a dotáhli to až do vyřazovacích bojů, stačilo jim na to vyhrát čtyři hry ze čtrnácti. Z těch 4 výher bral MVP 2x Haklbery, což bylo zároveň nejvíc.

Vyřazovací boje začínají už ve čtvrtek zápasem, ve kterém se utkají BRUTE s Vikingekrig o to, kdo se udrží v boji o titul a o postup do EU Masters. Zápas můžete sledovat od osmnácti hodin na Twitchi Hitpointu.

Zdroj: Hitpoint

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené