Esportová organizace Entropiq slaví první narozeniny

Profesionální esportová organizace Entropiq oslaví v úterý 26. 1. 2021 jeden rok od veřejného oznámení vzniku organizace. Přesně před rokem došlo k představení Entropiqu, který si od začátku kladl nemalé cíle, a i přes problémy spjaté s koronavirem se ukázalo, že rozhodně nemluví do větru.

Fakta mluví jasně: dva mistrovské tituly České republiky (Hearthstone a PUBG), jeden vicemistr ČR (CS:GO) a jedno první (FIFA) a druhé (Hearthstone) místo na mistrovství Slovenské republiky.

V současné době Entropiq reprezentují následující sekce: PUBG, Hearthstone, FIFA, CS:GO. Z výše uvedeného je tedy jasně vidět, že v každém z titulů se podařilo v prvním roce působení zaznamenat nějaký výrazný úspěch.

Dynamicky se rozvíjející projekt zakladatele Martina Kabrhela nezůstává pozadu ani co se spojení se známými osobnostmi sportovního světa týká.

Během prvního roku Entropiq posílili: vicemistr Evropy a vítěz Ligy mistrů Vladimír Šmicer a profesionální zápasník UFC Makhmud “Mach” Muradov, který má za sebou v nejprestižnější MMA organizaci světa již třetí vítězství v řadě.

„Velmi si vážíme podpory, které se nám dostává od našich fanoušků, což je samozřejmě spojeno s úspěchy našich hráčů, kteří nám dělají radost a pevně věříme, že v tom budou pokračovat i v roce následujícím,“ sděluje s úsměvem Managing Director Ondřej Drebota.

„Díky profesionální práci, kterou všichni v Entropiqu odvádějí, se nám otevírají dveře u významných sponzorů a partnerů,“ dodává Drebota.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Moderní forma otroctví při přípravách na mistrovství světa? V Kataru zemřelo již 6500 dělníků

Při přípravách na příští mistrovství světa ve fotbale, které se má konat v roce 2022 v Kataru, zemřelo již 6500 dělníku. Většinou migranti, kteří pracují v hrozných podmínkách a nedostávají plat.

Jak zničit velkoklub? Valencia je odstrašujícím příkladem klubu v nesprávných rukou

Valencia je bezesporu jedním z největších klubů ve Španělsku. V minulosti za ni hrálo mnoho dnes již legendárních fotbalistů. Od roku 2014 to ale jde z kopce, přičemž v této sezoně to vypadá opravdu bídně. Co za tím stojí?

Policie zatkla bývalého prezidenta Barcelony! Vytvářel falešné zprávy o svých hráčích

Jestliže to s Barcelonou už teď nevypadalo nejlépe, tak na startu nového týdne vyšel najevo další obrovský skandál. Bývalý prezident Barcelony Josep Maria Bartomeu byl společně s dalšími členy vedení zatčen.