Eriksen s Youngem jsou očarováni italskými fanoušky: Takovou atmosféru v Premier League nezažijete!

Nedělní Derby della Madonnina bylo famózní podívanou. Úžasná chorea, skvělý zvrat, skvělé výkony a především pak perfektní atmosféra, jíž fanoušci vytvořili. Právě tu si pochvalují Christian Eriksen a Ashley Young, kteří si ji vychutnali plnými doušky. Něco podobného je totiž v Premier League, odkud oba dorazili do Itálie, absolutně nemyslitelné.

Embed from Getty Images

Christian Eriksen byl z atmosféry milánského derby nadšený. „V Premier League nic podobného nikdy nezažijete. Taková atmosféra tam není. Byla to fantastická zkušenost. Fanoušci si připravili obrovskou choreografii, která zabrala velkou část stadionu. Nicméně to samozřejmě v Anglii není dovoleno, což na to má také vliv,“ nechal se slyšet dánský tvůrce hry.

„Již od okamžiku, kdy dorazí týmový autobus, cítíte podporu fanoušků. Tlačí vás dopředu, cítíte jejich vášeň a chápete, jak důležitý pro ně tento zápas je,“ dodal Eriksen. A podobně to vidí Ashley Young: „Bylo to něco neuvěřitelného. Je to jeden z nejpamátnějších okamžiků mojí kariéry. Nemyslím si, že může být něco lepšího.“

Opět se tak potvrdilo, že italští fanoušci zkrátka jsou extrémně vášniví. Na druhou stranu, s téměř neexistující atmosférou v Premier League je jisté, že v jakékoliv jiné z top pěti lig budou hráči po odchodu z Anglie z fanoušků nadšení.

Poměrně nedávno pak kritizoval tiché diváky na ostrovních stadionech například i Alexander Lacazette, který se nechal slyšet, že i na poloprázdných stadionech Ligue 1 je lepší atmosféra a především větší vášeň ze strany fanoušků. A zřejmě na tom něco bude.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..