Reklama

Ekpai dostává gratulace z celého světa! Slávistické nadšení panuje i okolo prodeje permanentek

Nadšení na druhou panuje okolo vršovického Edenu. Ubong Ekpai byl oficiálně představen jako nová posila pražské Slavie, z čehož mají obrovskou radost zahraniční fanoušci, nadšené je i vedení červenobílých, protože cítí obrovskou podporu skalních příznivců, kteří nakupují permanentky na sezónu 2021/2022.

Zdroj: SK Slavia Praha

Nigerijský křídelník podepsal se Slavií smlouvu na 3 roky, sešívaní mají ve svém kádru i jeho krajana Petera Olayinku, ale ten se dost možná vydá na další evropskou misi.

Ubong Ekpai se podělil na svém Twitteru o fotografie ze svého nového působiště a na jeho profilu se strhla doslova smršť gratulací z celého světa.

“Jsem nažhavený a nemůžu se dočkat až tahle cesta začne. Velké díky všem, co se na tom (přestupu) podíleli. Jdeme na to!” napsal k fotkám z Edenu Ekpai.

Hodně gratulací mu přišlo z rodné Nigérie. Ale ozval se třeba i příznivec West Hamu, který už pomalu ohlašoval jeho následný přestup na Britské ostrovy.

Slávistické permice táhnou

Za necelý den je prodáno přes 2000 permanentek, což je pro sešívané parádní výsledek. Další prodeje budou postupem týdnů ještě přibývat.

Zprávy o prodejních výsledcích na Twitteru poctivě hlásili předseda představenstva Jaroslav Tvrdík a posléze i 1. místopředseda Tomáš Syrovátka.

Zdroje: Ubong Ekpai, Tomáš Syrovátka

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. A povolíte jim pane Činskej bolševiku Tvrdiku opět pálení ohňu na stadionu – a bude te to pak na disciplinárce za ně žehlit a uplácet – dohodne te si opět jiná pravidla u disciplinarky pro vaši Slavii – bude stále platit nedodržování sektorizace na stadionu – necháte opět natisknout 1 tis. Vstupenek s označením sektor O řada 0 čislo sedačky 0 na mezinarodní pohárové zápasy tak jako jste to již x krát za poslední 2 roky na Slavii udělali a minimalně 400 těch to vstupenek jste vždy rozdali jako “uplateček lezení do zadku Tribuně sever” ?!

  2. Pravda, pravda. Zrovna včera mi psal můj kamarád Ngu-ngu, křovák z poušti Namib a ten říkal, že už týden se u ohně nebaví o ničem jiném, než přestupu Ekpaie do Slavie. Ngu-ngu říká, že u místních křováků je Slavie hodně populární a třeba jeho největší kamarád Uba-uba si myslí, že letos tu EL Slavie vyhraje.

  3. Tohle všechno je jen o penězích kam se Praha sere na Liberec kterej bez peněz udelal 3 tituly a v poharech se kolikrát dostal dál než spartička a slavinka

  4. No podle příchodů a řečí vedení, hledají hráče zadarmo. Tak nevím zda ten sen se neblíží ke konci. Na druhou stranu jen na pohárech a přestupech vloni vydělali cca miliardu a půl. Kdepak ty love jsou???

  5. Ekpai, Ekpai, to je ten hráč co přišel z Plzně? To je ta šmíra (teď v žargonu divadelním !!!) co měl na hrací ploše jen pár nepodstatných štěků (opět žargon divadelní !!!)?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené