EFL Trophy bude mít díky společnosti Papa John’s Pizza nový název

EFL Trophy není českému fanouškovi příliš známý turnaj. Odehrává se v Anglii a je pořádán Anglickou fotbalovou asociací stejně jako její známější bratr EFL Cup (Anglický ligový pohár). Je určen pro týmy z League One a League Two nově jsou v soutěži též juniorské týmy do 21 let. Takže zde působí i týmy jako je třeba Manchester United U21 a další.

Papa John's becomes Title Sponsor of the EFL Trophy - News - EFL Official  Website
zdroj: EFL.com

Turnaje se účastní 64 týmů, které jsou nejprve rozděleny do základních skupin po 4. První dva ze skupiny postupují do vyřazovací fáze turnaje. Finále turnaje se následně odehraje na národním stadionu ve Wembley.

Hlavním sponzorem turnaje se stala firma Papa John’s Pizza. Jak již název vypovídá, jedná se o dost neobvyklého sponzora, firma se zabývá rozvozem pizzy, ale tu si zákazníci mohou též vyzvednout přímo ve své nejbližší pobočce.

Exkluzivní partnerství by mělo trvat minimálně do sezóny 2022/2023. Soutěž tedy hned od dalšího kola, které je naplánováno na 10. a 11. listopadu ponese název “Papa John’s Trophy”, velice neobvyklý název. Ale co v dnešní koronakrizi není neobvyklé?

Papa John’s se tak stane díky partnerství oficiální pizzou EFL. Marketingový ředitel firmy pro Velkou Británii, Giles Codd, se ke spolupráci vyjádřil takto: “Jsme velmi rádi, že jsme jmenováni jako hlavní sponzor EFL Trophy. Je nám ctí, že můžeme podporovat kluby EFL v tak těžké době.”

Zdroj: EFL, Twitter

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Realu hrozí vypadnutí z Ligy mistrů! Nemusí z toho být ani Evropská liga

Real Madrid si dnešní prohrou pořádně zkomplikoval další účinkování v Lize mistrů. Aktuálně sice španělský tým ztrácí bod na první příčku, jenže ne vše je tak růžové, jak se na první pohled může zdát.

Co potřebuje Slavia k postupu v Evropské lize? Vše má ve svých rukou, rozhodnout může už ve čtvrtek

Když byla Slavia rozlosována do skupiny s Leverkusenem, Nice a Beer Shevou, očekávalo se, že si sešívaní hravě poradí s Izraelci a s Francouzi se poperou o druhé místo za nejsilnějším Leverkusenem. Vše je ale nakonec úplně jinak.

Boží ruka sáhla Maradonovi na život. Jak to všechno začalo?

Argentinský fotbalový útočník přezdívaný „zlatý chlapec“ anebo „boží ruka“ byl mnohdy milován, ale také nenáviděn. Během svého divokého a kontroverzního života stihl mnohé.