Džons či Marsijal. Partizan se se jmény moc nepáral, Manchester United ale po téměř sedmi měsících vyhrál venkovní utkání

Piš, jak to slyšíš. Zřejmě takto postupovala obsluha světelné tabule na stadionu Partizanu Bělehrad, kam v rámci Evropské ligy zavítal Manchester United. Pro Red Devils se navíc jednalo o zlomový zápas, jelikož dokázali po téměř sedmi měsících zvítězit na soupeřově hřišti.

Embed from Getty Images

Lámat si hlavu s tím, jak se vyslovuje například Harry Maguire, tak nebylo pro diváky na Partizan Stadium zrovna složité. Poněkud svérázná světelná tabule, na níž byla jména jako Džons, Van Bisaka, Mak Tominaj či Roho, ale nebyla jediným úsměvným momentem zápasu.

O další se postaral právě Maguire, který do utkání nastoupil s kapitánskou páskou. Hned na úvod ale zapomněl jít na tradiční přivítání s rozhodčími, výměnu vlaječek a losování stran. “Maguire! Harry! Come Here!” musel si šestadvacetiletého Angličana přivolat sudí Javier Fernandez.

Naštěstí pro Red Devils ale utkání dopadlo lépe, než předzápasové události. I když hosté ze severu Anglie měli velkou kliku. Hráči Partizanu byli, až na držení míče, ve všech ohledech lepší. Gólově se však prosadit nedokázali.

Tristní venkovní sérii Manchesteru United, trvající od 6. března, protrhl jediným přesným zásahem Anthony Martial. Francouzský útočník se prosadil ve 43. minutě z pokutového kopu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..