Reklama

Dvacítka nejlepších aneb Koho sledovat na Worlds 2021 | 20. – 16. místo

Světový šampionát je již za dveřmi a od začátku října uvidíme ty nejlepší světové týmy v boji o titul mistra světa v League of Legends. Na seznamu se mimo jiné objeví i dva evropští hráči, jeden z nich je dokonce z České republiky. Pojďme se podívat na pořadí od 20. do 16. místa.

20. Místo – FNC Hylissang

Bulharský support Hylissang je jedno z nejznámějších jmen evropské scény. Jeho nejoblíbenějšími picky jsou Pyke a Rakan, spousta týmu proti němu dokonce Rakana banuje.

Chorvatský midlaner Perkz souhlasí s názorem, že Hylissang dělá z každého ADC Fakera, tak dobrý support to podle něho je. Hyli je také známý pro svůj mnohdy až moc agresivní playstyle.

19. Místo – DK BeryL

Vítěz minulého světového šampionátu, kterému se ale moc nevydařilo MSI. Nicméně BeryL i tak patří k nejlepším supportům na světě.

BeryLova největší síla je v jeho champion ocean, dokáže však zahrát cokoliv od jeho oblíbené Leony s Pantheonem, dále pak šampiony jako třeba Lulu, Seraphine nebo Yuummi. Přece jen, kdo by nechtěl hráče, který má kvalitu na tolika různých šampionech.

18. Místo – HLE Deft

Deft je dost pravděpodobně nejznámějším jménem z této pětice našeho žebříčku, hráč známý hlavně díky svému působení v týmu Edward Gaming, ve kterém získal všechny své kariérní pentakilly.

Jeho nejoblíbenějším pickem je Jinx, se kterou má v kariéře neuvěřitelných 85 % winrate, dále je známý pro hraní lethality ADC, jako jsou třeba Sivir nebo Varus. Jeho sehranost s Chovym je neuvěřitelná.

17. Místo – GEN Ruler

Již přes tři roky je Ruler v týmu Generation Gaming Esports, zkráceně Gen.G. Ruler už jeden titul světového šampiona má, získal ho v roce 2017 společně s týmem Samsung Galaxy a zároveň se stal i nejlepším hráčem turnaje.

Jeho nejoblíbenějšími picky jsou Kaisa, Xayah a Ezreal. Ruler je zároveň považován za TOP 1 korejské ADC, až za ním jsou jména jako Deft, Teddy nebo Gumayusi.

16. Místo – T1 Keria

Druhý Pyke hráč v našem seznamu, kterému to minulý rok nevyšlo s týmem DRX, tak se o titul světového šampiona pokusí s nejlepším týmem historie League of Legends.

Na profesionální scéně se pohybuje už od roku 2017 a to je mu teprve 18 let. Jeho styl hry se zakládá na dobrých roamech a dobrém macru, které z něj dělají tak dobrého supporta, aby se objevil mezi dvaceti nejlepšími hráči na světě.

Máme za sebou první pětici hráčů a příště se podíváme na dalších pět hráčů, tentokrát na pozicích od 15. do 11. místa. Nyní už nezůstaneme pouze u hráčů ADC a Supportů, prostor dostanou i toplaneři a midlaneři.

Zdroj: Worlds 2021

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené