Reklama

Dvacítka nejlepších aneb Koho sledovat na Worlds 2021 | 15. – 11. místo

Světový šampionát Worlds 2021 už je za rohem a naše série o nejlepších hráčích, které na tomto turnaji uvidíme, pokračuje druhým dílem. Tentokrát se podíváme na 15. – 11. místo, kde se objeví vítěz minulých Worlds nebo dva vítězové letošního MSI.

15. místo – RNG Ming

Několik let dělal supporta nejlepšímu ADC hráči na světě – Uzimu, nyní se stal jeho marksmanem Gala. Ming je dvojnásobným šampionem MSI, ale na Summoners Cup se ještě nesáhl, nejblíže tomu byl v roce 2017.

Jeho nejoblíbenějšími supporty jsou Thresh, Bard a Gragas, tím pádem se svým stylem hry docela liší od ostatních supportů v našem žebříčku. Je to hlavně z důvodu, že v RNG se hrálo vždy okolo marksmana, který k sobě potřeboval supporta, co ho bude chránit.

14. místo – DK Khan

Do Damwonu přicházel jako náhrada za Nuguriho a předvádí stabilní výkony. Na Worlds bude moci hned ve skupině ukázat, že je lepší než Nuguri.

Jayce je letos jedním z nejsilnějších toplanerů, ale očekáváme, že ho uvidíme spíše na weak side championech, jako jsou třeba Sion nebo Ornn. Zajímavostí je, že Khan byl v roce 2018 suspendován na jeden zápas, a to kvůli jeho výroku: “Čtyři Číňané nemohou vyhrát.”

13. místo – RNG GALA

Jeden ze tří nejlepších ADC hráčů, které budeme mít možnost vidět na světovém šampionátu. Mluví se o něm, jako o nástupci Uziho, a GALA nám ukazuje, že na to má, v RNG je teprve rok a už zvládl vyhrát LPL i MSI.

GALA je příznivcem agresivního hraní marksmanů, tomu odpovídají i jeho oblíbení šampioni, kterými jsou Kaisa, Tristana a Xayah. Čínský marksman kvůli svému stylu hry často umírá a mnohdy se stává, že se mu jeho pokusy nevyplácí.

12. místo – FPX Nuguri

Psík mývalovitý, to přesně znamená jméno Nuguri v češtině. Minulý rok bral zlato ze světového šampionátu a hned po něm zamířil do Číny hledat novou výzvu, tu našel v týmu FunPlus Phoenix, se kterým skončil dvakrát druhý v LPL, a tak se to teď pokusí napravit a vrátit Summoners Cup zpátky do Číny.

Nyní něco k jeho hernímu stylu, je známý hlavně kvůli tomu, že společně se Xiaohuem jsou dva nejlepší hráči range toplanerů na světe, k jeho nejlepším patří Kennen, Vladimir, Jayce a Gnar. Zároveň právě on je autorem nejznámějšího Vladimir buildu, který se hraje na maximalizaci příjmu goldů a cooldown redukce.

11. místo – GEN BDD

Dnešní díl zakončujeme Azir mainem, zítřejší den začneme dalšími dvěma fantastickými Azir hráči. Nikdy první, tak by se dala popsat BDDho kariéra, každý rok v LCK je to buď druhé nebo třetí místo, na nejvyšší stupínek ještě nedosáhl. Dokáže to letos na Worlds?

BDD je známý jako jeden z nejlepších Zed hráčů na světě, kterého od něj na Worlds asi neuvidíme, takže co očekávat? Nejspíše Azira a Zoe, jenž se vrací do mety a je to signature champion korejského midlanera, zároveň na ní má i největší winrate.

Zítra se už podíváme na první desítku nejlepších hráčů, kam se mimo jiné dostal i jeden český hráč.

Zdroj: Worlds 2021

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené