Reklama

Důležitá posila? Do Slavie přichází sponzor AC Milán nebo Manchesteru City

Dá se říci, že se jedná o další důležitý krok z hlediska budoucnosti klubu a udržení se na evropské úrovni po mnoha stránkách. Klub nově vstupuje do význameného partnerství a řadí se vedle týmů, jakými jsou AC Milán nebo Manchester City.

Nexen Tire – světová společnost, která se zaobírá výrobou pneumatik a její hlavní sídlo najdeme v Jižní Koreji.

Podepsání smlouvy proběhlo už 15. září, klub však vznik tohoto nového partnerství zveřejnil až nyní. Vedení Slavie tak podniklo další důležitý krok s ohledem na budoucnost pražského celku.

Takto se k celé záležitosti vyjádřil předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

“Když jsme přišli do Slavie, chtěli jsme vybudovat klub, který stojí na partnerství se silnými globálními značkami jako je eToro, Puma nebo právě Nexen. Jsme hrdí, že se součástí slávistické rodiny stává další významná společnost a pevně věříme, že spojení Slavie a Nexenu přinese oběma stranám spoustu radosti na hřišti i mimo něj.”

Ve fotbalovém prostředí je jihokorejská společnost již zavedenou značkou. Vedení firmy už dříve uzavřelo spolupráci s věhlasnými evropskými kluby. Jedná se o AC Milán, Manchester City nebo Eintracht Frankfurt.

“Jsme velmi rádi, že můžeme uzavřít oboustranně výhodné partnerství s klubem SK Slavia Praha,” říká John Bosco Kim, prezident společnosti Nexen Tire Europe.

“Dlouhodobá špičková výkonnost týmu a nejvyšší ambice jsou v souladu s tím, jak navrhujeme a vyrábíme naše pneumatiky pro osobní vozy. Těšíme se na plodnou spolupráci a společné úspěchy na hřišti i mimo něj,” doplnil.

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  • Jihokorejský NEXEN současně uzavřel smlouvu i s pražskou Spartou.To znamená,že obě pražská S
   budou kluby se společným majitelem.Ve smlouvě je také zmínka o bezplatném převodu hráčů mezi kluby.

 1. Hmm kdy pak do Sparty vstoupí nějaká další velká bohatá zahraniční firma jako sponzor která dá ročně po dobu alespoň 3 let minimalně 25 mil.kč + bonusy za mistrovský titul a učast ve skupině Evropských poháru ? Třeba by se z těch peněz mohly vzít 2 mil.kč na zaplacení konečně pořadného skauta pro Česko a Slovensko který by uměl včas poznat talent a kvalitu a takové hráče uměl přivést do Sparty dřive než za ně jejich klub bude požadovat 20 a více milionu kč !!

   • Kdyby to ti fanoušci viděli tak se těch nýmandu darmojedu nebudou tak zastávat a již dávno by je vyhnali z Letné ! ☹ Bohužel je stále dost těch co tu neschopnost neodbornost lajdáctví Čupra a Rosických nechtějí vidět ☹

 2. Pro Slavii jedině dobře.Někdo odvedl dobrou práci.Pořád ale každá koruna co do Slavie jde, tak jde samozřejmě majitelům.Oni ten klub vlastní.Peníze nejsou ani Tvrdíka, ani Slavie ale statní čínské firmy, a to je k zblití
  Pokud by byl v budoucnu na pořadu dne prodej Slavie, tak peníze půjdou do Číny.
  Pro Slavii jako takovou byl vstup tohoto kapitálu dobře.Dalším sponzorem se pak navýší i hodnota klubu slavie, ale pak by vše záleželo na novém majiteli.
  KAždopádně to jsou pořád zapráskaní čínští komunisti.Radši kopat divizi, než LM za čínský peníze.

  • S těmi tzv. čínskými komunisty vesele kooperuje (a zároveň soupeří) celý svět… ideologie ČLR se od 90.let vztahuje ke KONFUCIÁNSTVÍ nikoli k MARX-LENINISMU, pouze zachovali “značku” a rozvíjejí stát. kapitalismus… Prezident Si Ťin-pching se vozí s královnou po Londýně ve zlatém kočáře atd., ČÍŇANÉ drží většinu dluhopisů USA a vy řešíte majitele SLAVIE (sundejte si zjednodušující ideolog. brýle…) a choďte na divizi.

 3. Křetínský má takové mění že ho Sparta nemůže zničit. Chce to jediné. Dát Vrbovi volnou ruku a nekecat do fotbalu.

 4. Kde byli zaprdění Slávisti , když měli starý Eden a na tribunách rostla lebeda. Koho jste vyhodili a co jste proto udělali? Jedna věc je kecat blbosti a druhá je reality. To že se Vám daří je dobře pro český fotbal ale jinak pozor na čas, který běží a za rok či tři ůžete mít oči pro pláč. Tuto Vaši nadutost jsem již zažil u HC Slávie, Kdepak hraje ?????
  Navíc český vlastník je pořád lepší něž zahraniční ale to je jiné téma. Sežeňte si kolik dne Slávie vyplácí na mzdách a přesně to kopíruje syndrom Stramaciony ve Spartě. Tak klidné nervy a hodně proher!!!:-)

 5. Já měl za to, že nejdůležitější bylo to Eltoro a čínani, co zacálovali dluhy v lékárnách. To už ty slátané dresy budete mít polepenější víc, než ledové plochy našich extraligových týmů 🙂

 6. VELKOCLUB SPARTA Praha má extrabohatého českého majitele, Slavia musí žebrat po celém světě … Čína, Korea … fuj tajbl

 7. Mohl by prosím zprávce těch to stránek konečně začít blokovat ty primitivní hulvátská hovada pod nickem Pamls a Mycwa byť je to stále a ten stejný ubožák ?!! Předem děkuji a jistě nejsem sám komu ten to ubožák zde chybět nebude a který z posledních 17 komentářu má jen 3 k danému tématu a ve 14 jen každého kdo má jiný názor než on tak uráží napadá vyhrožuje !!!

 8. Nedá se nic dělat Sešívky, ale Křetínský je Křetínský. To je málo platné!:-)))
  Podívejte se na B mužstva!!!:-)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené