Reklama

Druhý den MSI je za námi, Cloud 9 překvapivě prohráli

Druhý den nám moc překvapení nepřinesl, Royal Never Give Up jsou stále bez prohry, jako MAD Lions a Damwon Kia, naopak americká jednička znovu vyhrát nedokázala a je tak poslední ve své skupině.

Zdroj: Riot Games

Prvním soubojem dne byl souboj týmů Pentanet.gg a Royal Never Give Up, v prvních deseti minutách této hry jsme viděli více killů než je obvyklé. Padaly zde killy z obou stran, ale úspěšnějším týmem ve těchto výměnách killů byli podle předpokladů RNG, kteří hru nakonec ukončili těsně před 25 .minutou.

V druhém souboji RNG narazili na Unicorns of Love, nepadalo zde v prvních deseti minutách tolik killů, hra byla docela klidná až přibližně do dvacáté minuty, kdy RNG vyhráli dva velké fighty, po kterých hru dokázali ukončit. RNG si tím zajistili skóre 3-0 ve skupině.

Další utkání se odehrálo mezi týmy Infinity Esports proti týmu Damwon Kia. U tohoto zápasu bylo už před začátkem jasné, jak to dopadne. Korejci si dokázali pohlídat hru v poměru 16-4 na killy a drží si tak skóre 2-0.

Utkání číslo 4 nám nabídlo souboj americké jedničky, čtvrtého největšího favorita na vítězství proti týmu Detonation FM. Už od začátku byla vidět nezkušenost amerického junglera Blabera, který často chyboval a myslím si, že nebyl jediný. Tyto chyby stály Cloud 9 hru a DFM se podařilo získat první výhru v turnaji a posunout C9 na poslední místo ve skupině.

Poslední dva zápasy dne byly ve skupině B. První utkání bylo asi nejzajímavějším utkáním dne. MAD Lions hráli s Istanbul Wildcats. Všichni očekávali stomp od MAD Lions. Hra nakonec byla mnohem vyrovnanější, než se očekávalo. Nakonec to byl český hráč Matyáš “Carzzy” Orság, který v této hře získal nejvíce killů a dovedl svůj tým ke skóre 2-0.

Den nám ukončil zápas mezi týmy PSG Talon a Pain Gaming. PSG zde potvrdili roli favorita a dokázali zde zvítězit vcelku jasně. Pain Gaming dokázali získat pouze dva killy za celou hru proti týmu z PGL. Skupinu B vedou MAD Lions, Pain a PSG mají 1-1 a na posledním místě jsou IW se skóre 0-2.

Zdroj: Lolesports

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené