Druhá nejlepší MMA organizace světa získala zápasnici, která porazila 240kilového muže

Jak se občas s oblibou praví na sociálních sítích, Rusko není země, Rusko je životní styl. Potvrdilo se to také v listopadu na tamní MMA scéně. Organizace Our Business uspořádala zápas mezi zápasnicí a 240kilovým mužem. Daná zápasnice nyní podepsala kontrakt v druhé nejlepší MMA organizaci na světě.

Zdroj: youtube.com

Jsou lidé, kterým nesmrdí jakékoliv peníze. Pro jejich zisk jsou schopni udělat cokoliv. Třeba i takovou, pro vyspělý svět snad až amorální, událost, v níž se postaví do klece žena s mužem.

V listopadu ruská organizace Our Business uspořádala přesně tento typ zápasu. A kdyby se jednalo pouze o rozdíl v pohlaví… Zápasnice Darina Madzyuková se utkala s mužem, který vážil 240 kilogramů!

Váhový rozdíl byl neuvěřitelný. Sama zápasnice vážila okolo 65 kilogramů, přesto dokázala vyhrát, navíc ještě minutu a půl před koncem prvního kola. Tento bizár obletěl celý svět.

Zápas najdete v čase 1:30:00

Možná i díky tomu se Madzyuková dočkala prestižního angažmá. Smlouvu s ní totiž podepsala druhá nejprestižnější MMA organizace na světě, americký Bellator, v němž se stal šampionem Attila Végh.

Kdy se dočká Madzyuková debutu, zatím není jasné. Jisté však je, že podepsala smlouvu na více zápasů a bude tedy mít nejednu šanci se předvést.

Zdroj: Bellator, MMA Junkie, YouTube

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Sigma a Slovácko premianty v Evropě, Slavia propadla! Statistice s odchovanci vládne Žilina

Sigma Olomouc či Slovácko mezi evropskými premianty a Žilina jako lídr? V jedné ze statistik to možné je. Přišla s ní společnost CIES Football Observatory. Čeho se týká?

Novým trenérem Viktorie Plzeň je Michal Bílek. Asistovat mu bude Pavel Horváth

Spekulace potvrzeny. Bývalý reprezentační trenér Michal Bílek přebírá Viktorii Plzeň, do které se vrací po patnácti letech. S českým vicemistrem podepsal smlouvu do roku 2023. Asistovat mu bude bývalý hráč klubu Pavel Horváth.

Baník zná své trenéry pro další ročník! Smetana zůstává jako hlavní kouč, vrací se Galásek

Baník Ostrava pár kol před koncem definitivně potvrdil složení realizačního týmu na další sezónu. Tvoří jej trio Smetana, Baránek a Galásek.