Draft NHL byl odložen na neurčito!

Již 12. března byla přerušena nejlepší hokejová soutěž světa kvůli koronaviru. Doposud se neví, zda a případně jak se vůbec sezona NHL dohraje. Světová pandemie pak poznamená také i další akce spojené s kanadsko-americkou ligou. Oficiálně totiž bylo oznámeno odložení draftu i předávání ocenění.

Ve středu NHL oznámila, že se na neurčito přesouvají tři akce v podobě tradičního testování talentů před draftem, galavečera, při němž se předávají ocenění, a samotného draftu. Nedojde ani na draftovou loterii, v níž se losuje pořadí, podle nějž kluby vybírají hráče. Ta se přitom měla konat 9. dubna, zbytek akcí se měl konat v posledním měsíci sezony.

Draft se měl konat 26. června v Montrealu, kam se měl vrátit po 11 letech. Na tento den se bezpochyby těšil Alexis Lafrenier, který má být jedničkou draftu a je rodákem z provincie Quebec, do níž Montreal patří. Nicméně na to, až v hale Bell Center zazní nejen jeho jméno, si bude muset ještě nějakou chvíli počkat.

NHL pak zatím neuvedla žádné náhradní termíny. K dispozici je jen zpráva, v níž tvrdí, že o detailech, formátu, datu i místech konání bude informovat, jakmile se vše doladí. V celé soutěži pak jsou nyní dva nakažení hráči koronavirem, oba působ v Ottawě. Všem zaměstnancům i hráčům klubů NHL bylo doporučeno, aby do 4. dubna dodržovali karanténu.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Rasismus na českých stadionech neutichá! Sparťanští fanoušci si opět uřízli ostudu

Snahy o vymýcení rasismu v českém fotbale jsou marné. To ukázalo utkání Sparty se Zlínem, ve kterém se "předvedlo" několik příznivců domácího týmu. Pokřiky na hráče tmavé pleti trvaly takřka celé utkání.

Darida přispěl dvěma asistencemi k výhře Herthy na půdě Brém

Německá fotbalová Bundesliga tento víkend začala prvním kolem a hned v jednom ze sobotních zápasů proti sobě nastoupili tři čeští hráči.

Dokáže Sparta zdolat Zlín i po narušené přípravě?

Příprava Sparty na 4. kolo Fortuna ligy dostalo v pátek lehkou trhlinu. Dva pozitivní testy v klubu a páteční trénink byl okamžitě zrušen.