Reklama

Dokud nemáš pás, nezajímáš mě. I moje večeře je větší než ty, vzkazuje Vémola brazilskému zápasníkovi

Už o víkendu se můžeme těšit na titulový zápas ve welterové váze. Šampiona Davida Kozmu vyzve Leandro “Apollo” Silva, který však vyzýval již také Karlose Vémolu. A “Terminátor” si nyní vzal slovo a brazilskému veteránovi UFC poslal jasný vzkaz.

Zdroj: Oktagon MMA

Leandro “Apollo” Silva se již brzy dočká. Po prvním souboji v Oktagonu, kdy porazil Roberta Bryczeka, ihned vyzýval Davida Kozmu i Karlose Vémolu. Chtěl zkrátka ty nejlepší soupeře, kteří v organizaci jsou.

A prvního jmenovaného v bitvě o titul vyzve již tento víkend. Přesto si neustále dobírá také “Terminátora”, s nímž by se velmi rád utkal. Ve svém posledním vyjádření se Apollo na adresu olomouckého rodáka vyjádřil velmi ostře a označil ho za sraba, jelikož už jej dvakrát vyzýval a Vémola ani jednou zápas nepřijal.

Vémola má ale pro “Apolla” jasný vzkaz: „Přestaň kecat nesmysly a sklapni. Ještě jsi neporazil Kozmu a už mě vyzýváš? Než to uděláš, měj nejdřív pás přes rameno. Dokud nemáš pás, tak mě nezajímáš.“

„Nezapomeň, že když nějakým zázrakem Kozmu porazíš, což si nemyslím, že se stane, další v řadě na titulový zápas je Petr Kníže. Takže nejdřív získej pás, počkej na to, až já získám v červenci svůj, a pak mě nebudeš muset vyzývat. Budu prvním, kdo po tobě půjde,“ pokračoval “Terminátor”.

„Chci jen jedno. Bojovat s nejlepšími, což si nemyslím, že ty jsi. Máš před sebou dva těžké soupeře. Jestli se utkáme, bude to bitva dvou šampionů. Těším se na to. Miluju lehké zápasy a snadno vydělané peníze. Jsi příliš malý, i moje večeře je větší než ty, takže zmlkni, získej opasek a pak uvidíme,“ zakončil Vémola svůj vzkaz.

Zdroj: Instagram | Leandro “Apollo” Silva, Karlos “Terminátor” Vémola

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Legendární Buchinger se v Oktagonu může stát prvním šampionem dvou váhových kategorií

Promotéři organizace Oktagon na tiskové konferenci po posledním turnaji prozradili, že se Ivan Buchinger může stát prvním šampionem dvou váhových kategorií. O druhý pás bude bojovat na Slovensku.

Oktagon zná nového šampiona těžké váhy! Pirát ani Paradeiser překvapení nedopustili. Jak vypadaly ostatní zápasy?

Turnaj OKTAGON 25 nabídl vynikající podívanou a nejeden skvělý zápas. Navíc jsme se dozvěděli jméno nového šampiona těžké váhy.

OKTAGON 26 nabídne parádní zápasy! Představí se Vémola, Pudilová či Brichta, do akce se vrací Petrášek

Ondřej Novotný na sobotním turnaji prozradil několik zápasů, na které se můžeme těšit na legendární Štvanici, kde se odehraje galavečer OKTAGON 26.
Reklama