Dočkal po zápase zkritizoval výkon hlavního rozhodčího

Po výhře na půdě Celticu přišla facka. Sparta nezvládla utkání v Plzni a po prohře 1:3 přišla o první místo. Po zápase pro klubový web promluvil i záložník Bořek Dočkal.

Zdroj: sparta.cz

Spartě se nestalo prvně, že dostala první gól úplně zbytečně. V obraně poslední dobou chybuje pravidelně. „Měli jsme paradoxně docela dobrý vstup do zápasu, většinu druhých míčů jsme sbírali my, byli jsme do gólu víc na balonu.

Pak se bohužel stane chyba, která se prostě stala, nám se to v posledních zápasech stalo víckrát, že soupeř si ani tu šanci nemusí sám vytvořit a jde do vedení.”

Letenští se do zakončení skoro nedostávali, místo konstruktivní rozehrávky volili dlouhé nákopy, které Plzni nedělaly problém.

„Dneska jsme se celkově nedostávali do šancí. Snažili jsme se se zápasem něco udělat, být agresivnější, rychleji dostupovat a zdramatizovat zápas. Ale napadáním se moc míčů nahoře získat nedalo, většinou to bylo nakopnout balon, bojovat, vyhrát souboj a sebrat druhý míč.”

Sparta měla v úvodu problém se zákroky hráčů Plzně, přišly jí příliš ostré. Sám Dočkal se kvůli nim několikrát vztekal. „Jenom by bylo fajn, když jsou to fauly na kartu, aby ty karty přišly. Protože pak se soupeři hraje jinak, když udělá několik zákroků a pořád hraje bez karty vzadu, tak se to kope líp.

Věděli jsme, že taky musíme přitvrdit a chodit do soubojů, ale v tom začátku jsem byl frustrovaný z těch karet, které nepřicházeli. Je v pořádku, že soupeř chce přerušovat naše rozvíjející se akce faulem, ale mohly za to přicházet karty.”

Spartě v zápase chyběl nejen Adam Hložek, ale i pozitivně testovaný David Molberg Karlsson. Na jejich absenci se však Dočkal nechce vymlouvat.

„To se nedá nic dělat, taková je doba. Myslím, že většinu týmů to v průběhu sezony bude potkávat, všichni musí počítat s tím, že pár hráčů nebude na několik zápasů k dispozici. Bohužel, kdyby to byly jenom ty pozitivní testy, ale nás od začátku sezony provází i zranění,” uzavřel Dočkal.

Zdroj: Sparta.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Dočkale ty drž hubu !!!! Ty jsi nezkutečnej přeplacenej línej pomalej neobratnej neběhající lempl který na moderní běhavej fotbal absolutně nemáš tak jako na základ ve Spartě a jen protože jsi protekčák tak ti sypou 1.2mil.kč měsičně za ten fotbal starých pánu co předvádíš !! Za včerejšek 3 skvělé balony za celý zápas- prohraných 9 souboju + 17× rozhazování rukama a mektání na rozhodčího to je panečku výkon kapitána co má být lídr !!! A zdárně ti sekundoval Krejčí st. tak též “užasný” výkon !!! Pane Kotal to to opravdu nevidíte že Lischka Hanousek Vidheim Dočkal Krejči st. Travník nemají v základu co dělat a někteří ve Spartě vubec ?!! To co předvedli a naběhali za 10 min. Karabec s Plavšicem to za celý zápas nenaběhal Dočkal !!!

  • Se vším souhlasím a jasně se ukazuje, že Dočkal s Krejčím st. namají v základu co dělat..jsou už za zenitem..trávník je omyl..a Plechatý kixoval už v Glasgow…Faktem ale je, že p. Kotal zas tolik na výběr jiných kvalitních hráčů nemá..a kde nic není, ani smrt nebere..:-)

 2. Zápas ovlivnila chyba při prvním gólu , to je to na co si Bořku můžete stěžovat, sami na sebe. Žádný gól nebyl sporný, to jen váš výkon. Ale svět se nezboří alespoň vidíte že máte na čem pracovat.

 3. Bořek Flusáček může být rád, že si rudí odvezli “trojku”, klidně mohli nafasovat “bůra” a nikdo (samozřejmě kromě nich) by se ani moc nedivil. 🙂
  HOWGH!

 4. Já se asi poseru. Co to mele? On byl asi na jiném zápase, než se všichni dívali. Viděl jsem s ním ty rozhovor a jinde a málem jsem spadl že židle. Smíchy. Co Bořek Plival říkal:

  1) „Já bych ty zápasy nesrovnával. Jiná liga, jiný soupeř,“ ….. No jasně, protože kdyby si to srovnával, tak by se ukázalo, že bez chodícího Dočkala byla Sparta daleko lepší.

  2) “Paradoxně jsme měli docela dobrý vstup do zápasu, většinu odražených druhých míčů jsme sbírali my. Do prvního gólu jsme byli víc na balonu. Pak se bohužel stane chyba, která se stane, nám se to v posledních zápasech stalo víckrát, že soupeř si ani nemusí vytvořit šanci, aby šel do vedení. To v takových zápasech bývá hodně určující,” ….. Nepleteš si to s nějakým zápasem, který si hrál na playstationu? Vy jste nebyli lepší ani minutu a kdyby dal Bucha penaltu a pak Plzeň na konci nepřestala hrát, bylo by to 4:0. Což je výsledek, který by více odpovídal realitě.

  3)”Plzeň se moc nestarala o nějakou extra rozehrávku nebo kombinaci odzadu. Prostě to kopli dopředu a spíš to měli dobře postavené, presovali nás a chtěli získat balony a mít rychlé přechody. Tím, že šli do vedení, bylo to jenom dobře pro jejich hru,” ….. Podívej se na zápas ty retarde. Oni vás totiž přehráli i v té kombinaci, i tou rozehrávkou. Protože se u toho na rozdíl od tebe rozběhli.

  4) “Dá se počítat s tím, že zápas bude důrazný a že tam budou fauly. Jenom by bylo fajn, když jsou to fauly na kartu, tak aby ty karty přišly,” rozčiloval se Dočkal v rozhovoru pro klubovou televizi.
  “Pak se soupeři hraje jinak, když udělá dva tři fauly a pořád hraje bez karet vzadu. To se potom hraje dobře,” pokračoval středopolař Letenských. S tím se asi počítalo, my jsme věděli, že taky musíme přitvrdit a do soubojů chodit. V tom začátku jsem byl trošku frustrovaný z toho, že nepřicházely karty. Když jsme se do nějaké slibně rozvíjející akce dostávali, tak to bylo přerušené faulem, což je v pořádku, tak soupeř chce hrát. Ale bohužel tam dneska nepřicházely karty, které měly,” tvrdil Dočkal. ….. Opět ty vole, co to meleš ty plačko ubrečená? Tohle dělali dřív slávisti a vy jste se jim hrozně smáli. Rozhodčí ten zápas odpískal výborně. Naprosto férově. Co se týče karet, držel linii. A nijak nevybočoval ze standardů. A upřímně, nějak si nevybavuji ty hrozné zákroky na karty. To se opět stalo jen v tvojí hlavě. Komiku.

  Jako sorry. Ten Dočkal je fakt úplně mimo. Kdyby raději přiznal, že se v zápase věnoval více plivání a kecání, než fotbalu, a proto byl nulovej, tak ok. Ale to ne. On si pobrečí a pak pojede na repre sraz dělat kapitána. Tahle protekční plačka…. To jsme to dopracovali….
  Nefandím ani jednomu týmu, kdyby mě chtěl někdo obviňovat z nestranosti… Ale to asi dnes nehrozí, myslím, že každý se mnou bude souhlasit, možná s výjimkou několika tradičně neobjektivních rudých letenských noků…

 5. Za komoušú říkával jeden exot,když mladí flákaly pracovní nasazení -Nechuť k práci a sklony k lajdáctví- leda ,tak se dá popsat výkon Sparty.Pan Dočkal byl jistě na jiném zápase.Svými výkony by mohl oslnit ve Vlašimi nebo na Vyšehradě.Plat by měl věnovat na charitu a o reprezentaci si nechat zdát.Krom tohoto tahouna mně těžce zaskočil výkon pana Juliše.Kdyby komentátoři nezmínili jeho jméno,tak jsem neměl o tom,že je na hřišti ani páru.Po Skotsku asi čekal ,že dá v Plzni 4 fíky.

 6. Sparta bůůůů bůůůů bůůůů Praha.
  Dočkale, ty hovado, kdyby jsi v sobě měl špetku soudnosti, titulek bude takhle.
  “Dočkal po zápase zkritizoval svůj výkon: místo běhání jsem stále flusal, místo hraní fotbalu jsem jenom kecal.”

 7. Plzeň jasně lepší,určitě si zasloužila vyhrát.Sparta nic nepředvedla,ale jako nestraný fanoušek fotbalu souhlasím s Dočkalem v tom,že rozhodčímu Fraňkovi se to moc nepovedlo.Určitě Plzni odpustil minimálně dvě,tři žluté karty,protože zákroky Hejdy a Brabce po nich určitě volaly.Prostě zase rozhodčí domácím určitě odvedl pár procent.

  • To není pravda. Díval jsem se na to že záznamu a zastavoval jsem si ty situace. Domácím nepomohl nijak. Pískal naprosto férově, na obě strany stejně. Nenechte se ovlivnit těmi jeho lži, jen si obhajuje vlastní neschopnost.

  • První, u koho se mohlo hovořit o vyloučení, byl Plechatý. Takže hlavně v klidu a nenechat si vymejvat mozek Bořkem Plivalem…..

 8. Holt si sparťani musí zvykat na rozhodčí. Již to nebude jako za berbra. A že na to ti kreténi byli zvyklí. Ale co chfotbalistů a ze sparty k tomu.

  • Nejdřív si ujasni myšlenky ty vemeno. Myslím, že sudí nás mydlej už léta abapsat, že pískaj pro nás může opravdu jen idiot.

   • Pro Spartu se píská odjakživa. Nikdy to nepřestalo. Jen se pro vás píská o trochu méně, než bylo ve zvyku za komančů, v devadesátkách nebo začátkem tisíciletí. Ale stejně vám jdou na ruku více, než téměř celé lize Chápu, požadujete staré časy. Nejprotěžovanější klub široko daleko. Pavlín Jirků, to je teprve kámoš.

 9. kromě rodičů-nikdo nikdy nikde nenutí SPORTOVCE HERCE ZPĚVÁKY a osoby produkující NIC jen zábavu a pocit aby zpívali hráli sportovali…já daňový poplatník živnostník protestuji proti tomu aby z peněz daňových poplatníků byli dotováni začínající sportovci herci zpěváci a provoz a výstavby jejich stadionů divadel tak zvaných kulturních stánků za peníze daňových poplatníků…..a dotovat platy zasahující policie jako bodygárdů při těchto jejich soukromých akcích….sportovci neplatí na sportovištích elektřinu vodné stočné topení odvoz PDO úklid údržbu budov….to dotuje daňový poplatník, to samé herci a zpěváci
  ….a jen neschopné politické loutky mají sport herce a zpěváky jako svoji osobní reklamu a reklamu ČR stejně jako za bolševiků měli reklamu ČSSR komouši….a o tuto reklamu zájem nemám
  a mně daňového poplatníka živnostníka sportovci herci zpěváci nereprezentují a jejich reklamu jsem si svobodně nevybral nepřál nechci novobolševicky dotovaný ZÁBAVNÝ A SPORTOVNÍ PRUMYSL
  je to jenom jejich čistě soukromá osobní privátní sportovní a zábavna a “umělecká” aktivita a profese od které očekávají lukrativní výdělky reklamu a slávu po celý život
  …..jedná se o soukromníky nikoliv o státní zaměstnance a je zrůdnost tohoto státu dotovat výplaty současných zábavných šašků jejich investic z daní a jestli někdo tyto zábavný šašky považuje za umělce je to jeho soukromý názor a vztah k této zábavě
  ..pro náš národ jsou zapotřebí vědci, lékaři co operují a rodí děti zedníci instalatéři obnovit učňovská střediska a učňovské školy profesionální výrobní dělníci
  a zábavný VIP mediální šašci nemají pro ČR zejména když daní výdělky v zahraničí ve svých rájích…vůbec žádnou hodnotu….pouze chvilkovou pomíjivou zábavu a násilí na stadionech a v ulicích od jejich zrůdných násilím nabitých obdivovatelů a fanoušků

  prohlédněte si perfektní špičkové sportovní stadiony fotbalové hokejové tenis cirkusy-spousta reklam světel spousta sponzorů..Vodafon, 02, Skanska, Metrostav, Sazka, Škoda, Coca cola a další vč státních DOTACÍ co sypou prachy do tohoto pomíjivého zábavného chvilkového opojení části obyvatel
  …a pak jedete po děravých neudržovaných silnicích postavených bolševiky a v Praze 4 Krči kolem Thomayerovi nemocnice nebo kolem Nemocnice Na Bulovce či na Vinohradech a s hrůzou koukáte jak se budovy nemocnice a I interiéry rozpadají před vašima očima po 31 leté kapitalistickém sametovém zlodějském neekonomickém hospodářství
  …a nikde na budovách žádné…ale žádné nemocnice není reklama sponzorů Vodafon,o2, Skanska, Metrostav, Škoda, Coca cola, ČEZ, KAUFLAND a další a další co sypou peníze do zábavy
  a to si ještě v TV dovolí dát reklamu jak jakýsi český herec fandí z VIP hokejového přepychového salonku plného pití a jídla kde všichni kolem jako magnáti debužírují válí se v kožených sedačkách a fandí
  a pak zjistíte že lékař po náročné 8 hodinové operaci si jde sednout a odpočinout do 12m2 nevyhovující kanceláře neodpovídající jeho práci a výkonu s jednou konvicí na kafe
  a pak zjistíte že špičkový český vědec či lékař a nejen na evropské ale i světové úrovni co operuje lidem srdce mozek ledviny zachraňuje a pomáhá rodit děti má měsíční příjem proti zábavném zpěvákovi herci fotbalistovi golfistovi cyklistovi násilníkovi v ringu…má roční příjem o 100 000% nížší než tito sportovní šašci a příživníci na daních a předvádějící se pro mizivý počet fandících násilím nabitých fanoušků a české blbé ovce jim fandífandí a fandí a platí
  …lidská společnost je nemocná velmi nemocná….a klín je zapotřebí vytlouci klínem
  PS….nikomu nic nezávidím ať si každý dělá co chce, ale stát se má chovat jako hospodář a vracet daňovým polatníkům kvalitní distribuční a zdravotnickou společenskou úroveň a né abych jako kretén zasažený nadnárodní zábavou jel na koncert nějakýho vola ve svém autě za 2miliony a jel po děravých ještě bolševiky postavených silnicích a pak nemohl zaparkovat kupříkladu v podzemních garážích na které nezbyly peníze protože se nacpaly do zábavy
  drzost dnešních sportujících co si z dnešní ČR dělají bolševickou lampasáckou z daní placenou DUKLU PRAHA a ze sebe státní státem placené zaměstnance je vrcholem drzosti, bezohlednosti a parazitismem na penězích daňových poplatníků…ale funguje jim to jen díky politickým nehospodářským šmejdům

  • KERIM, ty jsi měl asi hodně těžké dětství a život. Že berou špičkový sportovci nasobne více než špičkový vědci doktoři atd. je fakt. Ale neplatí je stát. Platí je majitelé klubu, kteří ty peníze musi někde vydělat a pak tam jdou peníze ze Sázky, a reklam. Pokud vim, tak stát platí či přispívá hlavně na mládežnické sporty. A je pořád lepší, když jdou ty peníze tam, než na prevenci grog a jiné podobné věci. Takže než začneš plácat nesmysly, tak pouzivej hlavu. Že bere třeba zpěvák nasobne více než špičky ve jmenovaných profesích, když na jejich koncert nikdo nepřijde, tak ten zpěvák nebude mít ani korunu. Stát mu to nezaplatí. Ale momentálně jim stát zakázal, živit se jejich profesí, jako to zakázal řadě jiných.

  • Tak jasně. Ve zdravém světě nic jako dotace a příspevky z veřejných peněz neexistují. Ale v tom my nežijeme.

  • Nicméně ve zdravém světě neexistuje ani nic jako regulace a zákaz podnikání….. To je nutné si uvědomit.

 10. On ten Franěk hezky zastoupil Berbra, když v prvních 15 minutách měl 4 tasit žlutoi po jasných zastrašovacích zákrocích soupeře. Nepadla jediná. Naopak padla chyba Plechatýho, kterej je prostě nepoučitelněj a může děkovat čínský chřipce a vlně zranění, že hraje. Ve Spartě nemá co pohledávat, stejně jako Lischka. Úvodní gol tak určil zbytek zápasu. Plzen distala os Plechatýho dárek, jakej přesně potřebovala a pak už hrála s klidem a na jistotu. Naopak Sparta musela otevřít hru a jít do útoku za každou cenu. Bohužel jsme díky nepřesnostem a dece s úvodního golu míče odevzdávali Plzni. Ta hrála po vzoru Slávie fotbal nakopni a běž, kterej se ukázal jako superúčinnej právě do naší otevřený obrany. Nesouhlasím s tím, že by Dočkal nepatřil do základu, samozřejmě patří, ale je to tvůrce hry, nikdo od něj nemůže oř´čekávat, že tam bude jezdit 90 minut jako motorová myš. Od toho jsou tam jiní, Dočkal má ty myši hledat přihrávkama. To je jeho úkol. Spíš bych zkritizoval Sáčka, kterej nebyl včera nikde. Ani v obraně, ani v útoku. Ten by zasloužil vyndat ze základu, aby měl čas se nad sebou zamyslet. Nutno dodat, že zatímco Plzni nechyběl nikdo, naše sestava byla značně poslepovaná. A Franěk samozřejmě odvedl pro Plzen dobrou práci, tak jak to umí jen on.

  • Takže Sparta prohrála kvůli Plechatému,rozhodčímu a marodce?A já,naivka,myslel že kvůli tomu,že poprvé trefila branku až v nastavení.Také jsem myslel že týmy s takovým rozpočtem jako pražská S mají nadupanej kádr a pár marodů je nerozhází.Holt jsem se spletl.

 11. od disciplinárky prý dostane na popud Krajské hygienické stanice STOP na 3 utkání a to kvůli plivání – flusání na hřišti . Včera mu to prý počítali a plivnul asi 175 x 🙂 🙂 🙂 🙂

 12. Sparta měla vždycky podporu rozhodčích a když neuměla vyhrát v normálním hracím čase,tak v posledních minutrách přišla penalta nebo prodloužení několik desítek minut.No a svojí neschopnost přeci nenechá na sobě,tak se to svede na rozhodčího!

 13. Jestli měl někdo dostat červenou, tak to byl Plechatý za ten kung – fu zákrok na Buchu. Jinak Dočkal pláče a jsem zvědav, kdo ho za to neustálé držkování vyhodí ven. Sparta byla celý zápas horší a hrála úplné …… nic. Dočkal umí opravdu hezky bulet, jste normální rudí ubulenci.

 14. Nevím ,ale mám pocit,že i trenér Ing.Kotal měl na tlak Plzně reagovat dříve a hrou Sparty trochu zamíchat.Když vidím za stavu 3-0 trenéra opřeného o střídačku s otevřenou hubou nechápavě zírat mám dost.I v pralese trenér po 6 pivech zareaguje např.tím,že nechá pokrýt hráče,jako Kobra ,tak že se k ničemu nedostane.Kobra v pohodě volný po celý zápas a kam si ukázal tam dostane míč a v klidu zakončuje.To stejné pan Dočkal dolů a pan Juliš ,již o poločase.Ještě by bylo dobré zveřejnit jen symbolicky,kolik tito borci dokonce reprezentanti naběhali metrů nebo,že by Kilometrů?

 15. Konečně mě Křetín potěšil. Škoda však, že to neskončilo 4 : 0! Ale budu skromný, paráda!
  Nechápu, co vede hráče jakéhokoliv týmu v našem “pralese” stále plakat nad výkony rozhodčích!
  Ať se soustředí na své výkony!
  Zrovna Bořek se může soustředit jen na fotbal, na své výkony. Nemá existenční problémy, rodinu má zaopatřenou klidně i na generace, a tak ať maká, nebo se na to vysere! Žádná škoda!
  Klidně ať náš “prales” vedou Pardubice.
  A k hráčům: To věčné rozhazování rukama nad výrokem rozhodčích, nebo zvedání rukou při ofsajdové situaci! Kdyby místo zvednutí ruky dohráli situaci, hodně gólů by nepadlo!
  Zrovna v Křetíně by měli hrát v klidu, soustředěně a jezdit po zadku! Prachy na to maj!!!!!

 16. Mám takový návrh,co takhle přidat ke stávajícím kometátorům ještě tlumočníka znakové řeči aby bylo známo o čem diskutují hráči s rozhočími a bylo by vše vyřečeno,Pamatuji že byl jednou použitý v Blšenech a Verbýř dostal trest od disciplinárky.

 17. Nu neměl bych ,ale musím pane Kerim pro vas jedině společenský řád prvobytně pospolný a dal už jen komunisti!!! K fotbalu nejsem zaskočen výkonem Sparty a bude hůř ,těch přičin je hodně to nezačalo včera s Plzní. S Dočkalem nesouhlasim za sebe se ptám pana Rosického a odpovědných lidí ,jaké hráče jste přivedli po revoluci s cizinci vyššiho věku,jaké? Rozhlížim se a nevidim? Svéd ,Dán,nic proti těm chlapům nemám ,ale oni jsou nestáli ve výkonu ,hlavně však nepřevyšujì naše hràče podobných màme dostatek! Ano,Ķrejčí st.,Čelůstka,Plechatý a další ! Kdo monitoruje pŕìpadné hráče z naší ligy ,ale i z ciziny,kdo jsou ti lidè? Naše hra je tristnì,včera Slàvie vyhràla jen 1,0 ,ale je z nì citit,zápas mají pod kontrolou ,fakt jsou herné jinde to je moje otàzka pro pana Rosického? Budeme rádi za umístněnì č.5 ! Nic k lepšímu nejde!

 18. No přece nemůže Dočkal čekat,že je tam plzenáci budou pouštět bez faulů,to je prostě fotbal a je to kontaktní sport,mne jako celoživotního spartana se to jeho knučení opravdu dotklo,vždycky jsem se ho tady zastával,že je to fotbalista který dokáže něco vymyslet,ale tímhle ztěžováním a bezkrevným výkonem u mně dost klesl.

 19. 1. Zavření Berbra se už projevilo : prohry Jablonce a Příbrami… a časem se to snad projeví i na zápasech Plzně, která bývala největším příjemcem Berbrovy přízně…
  2. Včera byla jasně lepší Plzeň z obou letos vyrovnaných týmů…….. ale kdyby to bylío v opačném gardu (Plzeň po pohárech a Sparta odpočatá nadržená v nejlepší sestavě), tak by včera vyhrála Sparta…

  • Berbra na vás Plzeň ani nepotřebovala, dostali jste rychtu a mohlo to být ještě daleko horší. A vaše pohárová nálož- 1 zápas v týdnu, to by snad měli zvládnout i borci v pralese.

  • Bláboly tupých Sparťanů už snad ani nejsou k smíchu! Když Sparta dostávala nařezáno v Evropě, stěžovali si, že nemají dostatečné zápasové vytížení z taškaligy!
   A hle, dostali nařezáno v taškalize a už si zase stěžují, že jsou utahaný z Evropy!
   Přejmenujte se na plačky Praha, ale hlavně nesvádějte svoji neschopnost na rozhodčího! Za celý zápas jste měli jen a jen jednu jedinou střelu na bránu!!!!!!!

 20. Dočkal kterej nemá ani na okresní přebor kromě plivání umí hovno tak si stěžuje na rozhodčí

 21. Dočkal pláče zbytečně.Jestliže nejsou schopni po jedné chybě,která skončí gólem,pořádně zabrat,tak na hřišti nemají co dělat.Jsou to stejně psychicky labilní,jako je Kvitová.Když nezvládají nepříznivé situace,ať jdou za psychologem,nebo psychiatrem.Spíše si mysleli,že se Plzeň porazí sama a nebyli ochotni do toho dát srdce a snahu.Bez toho se vyhrávat nedá.Flákání po hřišti a žvanění ještě nikomu výhru nepřineslo,jedině politikům.A tady se jedná o “sport”.Ještě poznámku:vy,kdo jste nadávali na Kerim,byste si měli uvědomit,že fotbalisté berou dotace od státu a tedy od daňových poplatníků.Ty se nepoužívají na mládež,kam patří.Vzpomeňte si na Peltu,jak naříkal,že kvůli zastaveným dotacím nemohou bafuňáři jet do zahraničí na nějakou bezvýznamnou schůzku.Takže má částečně pravdu!

 22. Já bych jen k Dočkalovu vyjádření poznamenal, že tým bez Dočkala a Krejčího v Glasgow uspěl právě proti pověstně tvrdým Skotům a proti ostrým Plzeňským ne…, bylo by dobré hledat chyby především u sebe pane Dočkale !

 23. No jo, to víš. Nepískal Královec, tak jste v loji! Nebo, že by křetínský zapomněl na koženou tašku? Za celý zápas jste vystřelili na bránu jen a jen jednou! A může za to rozhodčí?! Přejmenujte se na plačky Praha!!

  Nedávno se někdo ptal, jestli bude více Plzni chybět Berbr, nebo Spartě Chovanec? Odpověď jsme dostali včera!

 24. Zdravím Kohn, neslyšel něco o té přestřelce v Glasgow kde nehrál Dočkal ? Nevědí jak to s ním dopadlo v Plzni?

 25. Sparta byla včera hodně slaboučká měla dostat bůra to by odpovídalo tomu co se dělo na hřišti. A co se týká Mycwy tak to je opravdu kretén.Chtěl bych ho vidět na živo to bych se asi opravdu pobavil

 26. Jo to když Sparta vyhrávala titul za titulem to si na sudí nestěžovali to bylo vše ok. Dobře jim tak buzny rudý uplakaný

 27. Dočkalovi evidentně chybí Kanga a jejich rituál. Při vstupu na hřiště si Dočkal mohutně odplivl, za ním jdoucí Kanga plivanec rukou sebral a rozmazal si jej po dresu. Dočkal svou fyzickou kondicí a ne/obratností nemá na ligu ani náhodou. Několik přihrávek za zápas (někdy až tři) nedělají z hráče spasitele světa

 28. Vážení,
  pan Kotal je pan trenér. Vaří z toho co má a věřím v jeho schopnosti. Co se, ale děje ve SPARTĚ nechápu. Dočkal a Krejčí starší nejsou schopni nic kloudnýho nabídnout a Martina Haška vyhnali a soudí se s ním, ten nyní schází, byl schopen něco vymyslet, nabídnou a byl to jedinný hráč, který měl střed pod palcem a byl schopen i vypálit ránu ze střední vzdálenosti jako Pavel Nedvěd. Co mají dělat obránci, když nemají komu v záloze přihrát a když nějaký záložník se náhodou dostane k míči, tak má strach a posílá míč obráncům. Záloha v čele s Doškem a Krejčím starším je neštěstí pro SPARTU.

  • Také si vážim trenera Kotala a právě proto nechápu proč stále v kádru trpí pruměráky typu Hanousek Vidheim Kozák Heča Sáček + přeplacenou primadonu s nulovým přinosem Dočkala a k němu si ještě místo kvalitního mladého hráče nechá do kabiny přivést Dočkalovy kámoše Pavelku Krejčiho st. pro které je to pohodlné “vyprdění” na 3 roky za 1mil.kč základ měsičně a přínos pro tým a hru Sparty nic moc……. Přestupová politika T.Rosického je za jeho 2 roky ve funkci hodně mizerná !!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Tak skvělý klub jako Nice se těžko poráží dvakrát za sebou, říká Trpišovský

Už ve čtvrtek večer čeká Slavii utkání na půdě francouzského Nice. V domácím prostředí jej sice dokázala porazit 3:2, nyní to ale bude mít těžší, čehož si je vědom také kouč Jindřich Trpišovský.

Kotal o nasazení Hancka i chybující defenzivě

Sparta doma přivítá v boji o naději na postup Celtic Glasgow. Ten nemá ideální formu a Sparta bude dost možná favoritem. O zápase promluvil pro klubový web trenér Sparty Václav Kotal.

Maradona odešel, ale jeho kouzla s námi zůstanou navždy. Připomeňte si jeho nejlepší momenty

Diego Armando Maradona předčasně odešel na věčnost v pouhých 60 letech. Na hřišti uměl s balónem taková kouzla, že díky němu se do fotbalu zamilovali milióny dětí.