Reklama

Dočká se Kincl odvety s Vémolou? Chce se sejít s Novotným a ukázat srdce Terminátorovi v zápase

Karlos Vémola sice pořád vyhlíží odvetu s Attilou Véghem, dost možná jej ale čeká ještě jiná odveta. O slovo se totiž hlásí Patrik Kincl, který je nyní na volné noze.

Jestliže mimo Attilu Végha dokázal někdo z domácí scény Karlose Vémolu potrápit, byl to Patrik Kincl v roce 2018. Zápas museli rozhodovat bodoví rozhodčí, přičemž jej nejspíše ovlivnilo píchnutí do oka. Terminátor navíc nechtěně přiznal, že jej soupeř dokázal “nahulit”.

Hodně se řešila případná odveta, ostatně o ni Kincl také bojoval s Petrem Ondrušem. Vyhrál, druhého zápasu se však nedočkal. Přitom se i nabídl Oktagonu na prosincový titulový zápas v minulém roce. Ani to ale nevyšlo.

Nyní už by ale mohlo. Kincl sice prohrál svůj poslední zápas s Robertem Soldičem, nicméně Chorvat má ohromný potenciál a je otázka času, kdy z něj bude hvězda UFC. Už nyní patří mezi nejlepší bojovníky své váhy nejen v Evropě.

Vémola navíc Kincla kritizoval, prý do zápasu nedal srdce. Rodák z Hradce Králové se tak ve svém podcastu Fight & Talk nechal slyšet, že mu klidně ukáže srdce v jejich odvetě.

„Když někdo pořád vykřikuje o odvetě (s Attilou Véghem), měl by si nejdřív zamést před vlastním prahem a měla by být úplně jiná odveta, co Karle?“ vzkázal Kincl Vémolovi.

„Teď mám ukončenou smlouvu, takže jsem volný. Chci pozvat Ondru Novotného na kafe a určitě bych to tam s ním chtěl probrat, byť už jsem se toho zápasu vzdal, když vidím, kam Vémolova kariéra směřuje. Je to marketingový tahák,“ dodal východočeský patriot.

Kincl také připomněl, jak dlouho o zápas s Vémolou stál například Viktor Pešta, než se jej nakonec vzdal a zaměřil se na jiné těžké soupeře. Sám je ale na zápas s Vémolou připraven a klidně do něj nastoupí.

KSW však o Kincla i nadále stojí, ve hře je odvetný zápas také s výše zmíněným Soldičem. Polská organizace si je vědoma kvalit českého zápasníka a nechce se jej vzdávat.

Zdroj: Fight & Talk

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené