Spojte se s námi

Bojové sporty

Ďatelinka reaguje na své velké vítězství a vykoupení: Vždycky to byl můj sen

V předposledním a hlavním zápase RFA 12 se utkal Milan Ďatelinka s náhradním soupeřem, kterým byl na poslední chvíli Španěl Corujo. Souboj skončil poměrně rychle díky tvrdým kopům do lýtek, na které Španěl nenašel odpověď.

Publikováno

dne

V předposledním a hlavním zápase RFA 12 se utkal Milan Ďatelinka s náhradním soupeřem, kterým byl na poslední chvíli Španěl Corujo. Souboj skončil poměrně rychle díky tvrdým kopům do lýtek, na které Španěl nenašel odpověď.

V kleci s Ďatelinkou vydržel jen minutu a zápas opustil s prasklou kostí. Slovák tak po extrémně dlouhé době najel na vítěznou vlnu a ukončil hrozivou sérii tří proher v řadě.

Svou bilanci vylepšil na 9-7 a nyní je otázkou, zda se uskuteční dlouho plánovaný zápas s Ivanem Vladimirem, nebo ho vyzve někdo jiný.

Pro nové hráče 200 Kč zdarma

K tomu vstupní bonus až 2 000 Kč

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zápasit ve svém městě byl sen

Poslední tři roky byly pro slovenského bojovníka velmi těžké. Po neúspěšné honbě za titulem a špatném vstupu do organizace RFA byl téměř tři roky bez výhry. Proti Corujovi toto prokletí konečně prolomil, a to rovnou před domácím publikem.

„Atmosféra byla skvělá, vždycky bylo mým snem zápasit alespoň jednou doma ve svém městě a bylo to opravdu neskutečné,“ popsal své pocity po zápase. Jako svou nástupní píseň si vybral píseň z muzikálu Na skle maľované Zbohom buď lipová lyžka, kterou zpívá Michal Dočolomanský.

Společně s ním ji zpívala zaplněná aréna, která hnala svého miláčka vpřed. „Doufal jsem, že poblázním celou halu a budou zpívat se mnou,“ řekl s úsměvem Ďatel.

Nebýt jeho, neměl bych zápas

Výsledek zápasu Ďatelinka vs. Corujo postavil na nohy celou Považskou Bystrici, ale Milan neskrýval nespokojenost s tím, že mu nebylo umožněno sáhnout si v zápase na dno svých sil.

„Vítězství mě motivuje, ale zase to neberu jako velkou výhru, protože to byla stopka na poslední chvíli. Mohu být vůbec rád, že jsem se mohl ukázat doma. Nebýt Španěla, tak bych ten zápas neměl,“ podotkl s tím, že Corujo bral zápas zhruba den před vážením.

Španělský reprezentant si z duelu odnesl i nechtěný suvenýr, který podle prvních informací vypadá jako prasklá kost. „Jeho zranění mě mrzí, snad to nebude nic vážného a bude co nejdříve fit,“ řekl Ďatelinka.

Je také nesmírně vděčný svým příznivcům, kteří ho drželi při životě, když to s jeho kariérou vypadalo opravdu špatně: „Všem jim děkuji a mám je rád,“ dodal.

Zdroj: RFA

Reklama

Oblíbené