Dáme zápas, nebo se souboji se mnou snažíte vyhnout? Brazilec naléhá na zápas s Vémolou

V úterý vyzval Leandro Silva, nově přezdívaný Apollo, na zápas Karlose Vémolu. Ten také pohotově reagoval. Organizace Oktagon však zatím mlčí a to se obávanému brazilskému zápasníkovi nelíbí.

Zdroj: instagram.com/karlos_terminator_vemola/

Již za měsíc se utká Karlos Vémola ve sledované bitvě s Václavem Mikuláškem. Už nyní však má dalšího vyzyvatele. Poté, co se Leandro Silva nedočkal nominace k titulovému zápasu s Davidem Kozmou, si vybral ještě větší sousto v jiné váze.

“Terminátorova” reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Veterán UFC totiž se soubojem souhlasil a měl hned jasno také v tom, že má-li se bitva uskutečnit, musí být titulová.

Nicméně organizace Oktagon se k tomuto potenciálnímu zápasu nevyjádřila, stejně tak žádný z jejích majitelů.

Proto Brazilec vyslal další vzkaz: „Jsem Apollo a mám na vedení organizace OKTAGON MMA a Karlose Vémolu ještě jednu otázku. Dáme zápas, nebo se té výzvě budete snažit vyhnout?“

„Běžně zápasím v kategorii do 77 kg, ale tam mi nechcete domluvit žádný zápas, takže klidně budu zápasit ve střední váze, kde je možnost zápasit s populárním Karlosem Vémolou,“ pokračoval.

„Fanoušci to chtějí vidět, bude to skvělá podívaná. Moc se na tuhle výzvu těší,“ zakončil Leandro Silva svůj vzkaz na Instagramu.

Zdroj: Instagram

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Z české ligy bude těžké dostat se do reprezentace. Mým cílem je přestoupit do zahraničí, říká Filip Nguyen

Osmadvacetiletý brankář Filip Nguyen je v současné době neotřesitelnou jedničkou v týmu Pavla Hoftycha. V rozhovoru pro náš web prozradil mimo jiné i to, jaké šance dává Spartě a Slavii na postup do jarních bojů Evropské ligy.

Švancara: Slavii dlužím 30 milionů, ale dostal jsem málo času

Petr Švancara přestoupil v září 2000 do pražské Slavie, která za něj zaplatila nemalé peníze. Přestup za 30 milionů se ale vůbec nepovedl.

Vitrína dneška: Malík se bojí veřejnosti, Sparta hledá lepší dorostence

Zástupce vedení české fotbalové asociace se bál jít do pořadu na veřejnoprávní televizi. Rudý motor se zadrhl, Sparta po porážce v Plzni padla ostudně doma s Českými Budějovicemi.