Reklama

Dáme zápas, nebo se souboji se mnou snažíte vyhnout? Brazilec naléhá na zápas s Vémolou

V úterý vyzval Leandro Silva, nově přezdívaný Apollo, na zápas Karlose Vémolu. Ten také pohotově reagoval. Organizace Oktagon však zatím mlčí a to se obávanému brazilskému zápasníkovi nelíbí.

Zdroj: instagram.com/karlos_terminator_vemola/

Již za měsíc se utká Karlos Vémola ve sledované bitvě s Václavem Mikuláškem. Už nyní však má dalšího vyzyvatele. Poté, co se Leandro Silva nedočkal nominace k titulovému zápasu s Davidem Kozmou, si vybral ještě větší sousto v jiné váze.

“Terminátorova” reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Veterán UFC totiž se soubojem souhlasil a měl hned jasno také v tom, že má-li se bitva uskutečnit, musí být titulová.

Nicméně organizace Oktagon se k tomuto potenciálnímu zápasu nevyjádřila, stejně tak žádný z jejích majitelů.

Proto Brazilec vyslal další vzkaz: „Jsem Apollo a mám na vedení organizace OKTAGON MMA a Karlose Vémolu ještě jednu otázku. Dáme zápas, nebo se té výzvě budete snažit vyhnout?“

„Běžně zápasím v kategorii do 77 kg, ale tam mi nechcete domluvit žádný zápas, takže klidně budu zápasit ve střední váze, kde je možnost zápasit s populárním Karlosem Vémolou,“ pokračoval.

„Fanoušci to chtějí vidět, bude to skvělá podívaná. Moc se na tuhle výzvu těší,“ zakončil Leandro Silva svůj vzkaz na Instagramu.

Zdroj: Instagram

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

    • Jasně, ty si někdy viděl, že by někdo někoho vystřelil z bot tím, že se ho bude snažit uškrtit na zemi? Vémoláda 😀 :-D. Vémola je řeckořímský zápasník, kterej má obrovský ego, ale zároveň ani zbla respektu k ostatním fighterům. Koukat se na něj, když se válí po zemi je nuda a jako člověk je k zblití.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Náplast na prozatím tragickou sezonu! Siniaková si poradila s Williamsovou

Kateřina Siniaková by zřejmě nejraději zapomněla na prozatímní průběh roku 2021. Vůbec se jí totiž nedařilo. Nyní se ale v Parmě postarala o pořádné překvapení!

Moraváci nesmí být za blbce, říká Jiří Šidliák, kandidát na místopředsedu za Moravu

Z fotbalové asociace FAČR před třemi lety neodešel v dobrém. Nyní cítí, že je jedinečná šance nabourat systém, který Roman Berbr budoval přes dvacet let.

Blog: Koronavirus vyškrtal na MS řadu hvězd. Šest posil z NHL dává České republice šanci na úspěch 

Už nám to klepe na dveře! Vrchol hokejové sezony (minimálně pro evropské fanoušky) je doslova za dveřmi. Letošní světový šampionát se podle očekávání odehraje za velmi prazvláštních okolností. Ostatně jako celá hokejová sezóna napříč celou planetou.