Další zápas v UFC? Mám být připravený na září, tvrdí Muradov, jenž chce propojit Uzbekistán s ČR

Makhmud “Mach” Muradov za sebou má v UFC již dva zápasy, oba s vítězným koncem. Naposledy se představil v kleci nejprestižnější MMA organizace představil v prosinci a nyní vyhlíží další zápas. Toho by se mohl dočkat již v září. V rozhovoru pro Profiboxing také prozradil, že dostal nabídku na velký zápas.

Zdroj: ufc.com

Dva duely, dvě výhry. Toť jest bilance Macha Muradova v UFC. Nelze se tak divit, že už měl na stole velice zajímavou nabídku. Mohl totiž zápasit s Jackem Hermanssonem, který v minulosti porazil například Karlose Vémolu a jenž do víkendu byl šestkou své váhy. Díky výhře se nyní posune v žebříčku zřejmě ještě výše.

Proč to nevyšlo? „Pokud bych jim na to kývl, musel jsem vyrazit pátého do Londýna. A to byl problém, cítím se být Čechem, ale nemám stále občanství a nemohl bych strávit tři dny v Anglii, nedostal bych víza, takže na tomto to bohužel ztroskotalo,“ přiznal Muradov v rozhovoru pro Profiboxing.

Dalšího zápasu by se však mohl dočkat již v září. Prý mu v UFC řekli, aby byl na tento měsíc připraven. To by mohlo znamenat, že by se představil na stejném galavečeru jako David Dvořák. Problém však dle Muradova je v tom, že ani v organizaci teď sami nevědí, jak vše bude. Prý je ale připraven a kdykoliv jej povolají, tak pojede. Vybírat si nehodlá.

Není pak tajemstvím, že Muradov je sice rozený Uzbek, nicméně cítí se být i Čechem, což sám zmínil. Při zápasech v UFC mívá obě vlajky. Stojí tedy o propojení obou států: „Znám se s naším prezidentem i jeho synem, kteří mají velké finance a rádi bojové sporty.“

V plánu tedy jsou kempy pro zápasníky z České republiky v uzbeckých horách, přičemž by jim vše bylo hrazeno. Od letenek přes ubytování až po stravu. Muradov v této spolupráci vidí příležitost posunout MMA coby sport jak v ČR, tak v Uzbekistánu, což považuje za hlavní cíl.

Zdroj: Profiboxing

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Sparta Praha vs. Slavia Praha: Preview a tipy na sázení

Půjde o souboj nejlepšího střelce ligy Lukáše Juliše s Abdallahem Simou, novou hvězdnou konkurenční Slavie? 297. derby bude přímým soubojem o první příčku, a tak se mají diváci na co těšit.

Juliš před derby: Musíme vyhrát a vyhrajeme!

Již v neděli čeká fanoušky českého fotbalu zápas podzimu. Sparta na Letné vyzve Slavii v boji o první místo v tabulce. Právě o utkání s největším rivalem promluvil pro klubový web Lukáš Juliš.

Derby je legendární zápas, těší se na neděli Jindřich Trpišovský

Po 12 letech se v neděli uskuteční konečně derby, v němž půjde o souboj dvou nejlepších celků v ligové tabulce. Vrchol sezony je to samozřejmě i pro Jindřicha Trpišovského.