Další skandál? “Opilý” rozhodčí se na Slavii motal u lajny, fanoušci se nemohli přestat smát

Pamatujete na skandál opilého rozhodčího Marka Pilného z utkání Příbram – Slavia z roku 2016? Teď něco podobného předvedl Petr Blažej na utkání Slavie s Plzní. Pomezního zjevně v nedobrém stavu zachytili fanoušci domácích.

Zdroj: SK Slavia Praha

Slavia získala titul už před utkáním proti Plzni, pomohla jí k tomu ztráta Sparty v Liberci.

Titulový souboj ale byl oslavou fotbalu, sešívaní svého soupeře rozebrali do detailu a jen zázrakem už v prvním poločase nenastříleli 5 gólů.

Jak se ale zdá, před zápasem oslavoval i pomezní rozhodčí Petr Blažej. Ten vypadal obrovsky zmateně, divně se u lajny potácel a párkrát se i zatoulal do hřiště.

Fanoušci nahrávající video se pomeznímu rozhodčímu nemohli přestat smát. Stejnou zábavu měli i komentující příspěvku.

“Nemá ty prášky míchat s tvrdým,” směje se fanoušek. “Extrémní koncentrace na výkon,” uvedl další komentující.

Zdroj: Blbý Kopačky

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Pana Blažeje jsem viděl předvádět něco podobného dva roky zpět na domácím zápase Opavy. Myslel jsem si, že se to zdá jen mě a všem ostatním na stadioně, že je pod vlivem omamných látek, teď se mi to potvrdilo.

  2. Pokud po provalení korupčních skandálů rozhodčích.PČR nečiní nic ve věcech trestního práva(pokud nejsou uděleny milio’nové pokudy a tresty vězení pro komunist. udavače,v Čobolií zvaný dinosaurus, v současné době pod “vedením” notorika z Portugalska,je činnost v jejich režií-proto pískají ožralí a sjetí!

  3. asi oslavoval titul Slávie dopředu, proč mu nedali během zápasu dejchnout, když jevil známky

  4. Fotbaloví fanoušci jsou verbež. Okamuristé, zemanisté, pakáž ožralá rasistická.. a tato pakáž si myslí, že všichni ostatní jsou feťáci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?

10 nejstarších fotbalových klubů v České republice

Fotbal je nejrozšířenějším sportem na světě. Není tak divu, že kluby vznikaly již v 19. století i na území nynější České republiky. O jaké týmy jde? Valná část z nich existuje dodnes.

Rýsuje se další velký průlom? Ženám se umožní hrát mužský fotbal!

Nizozemská fotbalová federace se rozhodla od příští sezóny uskutečnit obrovský průlom. Ženám umožní hrát fotbal v dospělých mužských kategoriích. Začíná se rýsovat nová epocha fotbalu?