Reklama

Další kráska, která má zkušenosti z UFC, bude boxovat bez rukavic!

Box bez rukavic zažívá obrovský boom. Nejznámější organizace BKFC, která tyto zápasy pořádá, se snaží přilákat nové fanoušky za každou cenu. Velmi tomu pomohl příchod krásky a bývalé hvězdy UFC Paige VanZantové. A nyní bude bez rukavic boxovat i jiná kráska, co má zkušenosti z UFC.

Zdroj: Flickr, CC BY-SA 2.0

Organizace BKFC, která pořádá turnaje v boxu bez rukavic, oznámila novou akvizici. A dost možná tak ukazuje, jakou cestou se chce vydat.

Příchod bývalé hvězdy UFC a populární krásky Paige VanZantové totiž přilákal obrovskou vlnu pozornosti. Sama VanZantová podepsala velmi lukrativní kontrakt a také díky ní aktuálně vypadá projekt BKFC velmi nadějně.

Nyní organizace podepsala kontrakt s další zápasnicí, která nejenže je krásná, ale také má zkušenosti s UFC. Sice v něm nezářila jako výše zmíněná VanZantová, nicméně dařilo se jí v organizaci Invicta, kde je ženské MMA na vysoké úrovni.

Jedná se o Pearl Gonzalezovou. Čtyřiatřicetiletá zápasnice má v profesionální MMA kariéře pozitivní bilanci 10-5. V UFC dvakrát prohrála, v organizaci Invicta měla bilanci 4-2.

Gonzalezová se za svou krásu rozhodně nestydí. Stejně jako VanZantová i ona velmi ráda provokuje na sociálních sítích svými vyzývavými fotkami a takto může organizace BKFC skutečně přilákat nemalou řadu nových fanoušků.

Otázkou je, jak se Gonzalezové bude dařit v zápasech. Box bez rukavic není žádný med, své o tom ví již VanZantová, která první zápas prohrála. Přesto se chce Gonzalezová stát šampionkou.

Ještě se přesně neví, v jaké váze bude nová akvizice BKFC zápasit, nicméně v MMA zápasila v muší váze, která se kryje s muší váhou boxu bez rukavic. Potenciálně by tedy mohlo dojít na atraktivní zápas Gonzálezová vs. VanZantová.

Zdroj: BKFC, Sherdog, Instagram, MMA Fighting

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené