Reklama

Další komplikace pro Slavii! Kačaraba bude mimo hru několik týdnů

Slavia Praha za sebou má vydařený vstup do základní skupiny Evropské konferenční ligy. Na domácí půdě totiž porazila Union Berlín 3:1. Vrásky na čele však bude nadále tvořit Jindřichu Trpišovskému situace v obraně.

Už před zápasem s německým celkem se hodně řešilo, v jakém složení nastoupí defenzivní linie Slavie. Nakonec nastoupila čtveřice Alexander Bah, Aiham Ousou, Taras Kačaraba a Oscar Dorley.

David Zima nedávno odešel, Ondřej Kúdela má poraněný kotník, Tomáš Holeš pykal za červenou kartu a David Hovorka je dlouhodobě zraněný. Kačaraba s Ousouem se stihli dát dohromady před utkáním.

Víceméně jediným hráčem, který byl skutečně a stoprocentně připraven na post stopera, byl Ladislav Takács, který sice nezačal od začátku do utkání s Unionem však nakonec musel nastoupit.

Kačaraba se totiž zranil a v 53. minutě byl vystřídán. Nahradil jej právě Takács. Ukrajinský stoper doplatil na tvrdý střet, ze hřiště jej odnášeli na nosítkách.

Informace o jeho zranění zveřejnil kouč Jindřich Trpišovský: „Taras má zlomeninu v obličeji. První předpoklad je 4 až 6 týdnů mimo a pak hra s maskou. Bylo to vidět už při odnášení, teď se to potvrdilo.“

Slavia tak musí řešit další nepříjemnost. Naštěstí má natolik široký kádr, že dokáže i v takovéto situaci poskládat kvalitní jedenáctku.

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Citace: “Ukrajinský stoper doplatil na jeden tvrdý souboj, ze hřiště jej odnášeli na nosítkách.”
    Co lžete, vy chátro slávistická?! Toho “zrakvil” jeho kolega stoper Ousou, který se dvakrát snažil v hlavičkových soubojích sestřelit soupeře, ale skutečně se mu to podařilo (a parádně) až u Kačaraby!Že lže a podvádí Tvdík, to už se stalo standardem, ale tady?

  2. Nechci se tady v těch tvých hovnech přehrabovat, ale o půlnoci byl důvod zranění zde uveden jinak, že každý kdo si to přečetl, musel vycházet z toho, že Kačaraba byl, z logiky věci, zraněn v souboji se soupeřem. Že to bylo ve skutečnosti tak jak to uvádím já je pravdou, ale vzhledem k tomu, že pod článkem je jako zdroj uvedeno: SK Slavia Praha, pak veškerá pravda je jiná, ta pravá Tvrdikovská. Slavii sleduji stejně ,jako každý jiný klub, ale realita je taková, že z klubu, který dřel bídu s nouzí, který se v I.lize před cca10 lety zachránil jen díky mafiánským praktikám (škoda rozebírat), teď je najednou “organizace” , jejíž skutečnou tváří je ten blb s chováním řeznického psa, tuším jména Houštecký. Jinak co se týče mne, já jsem naprosto v pohodě, jen mám trochu obavy, že po volbách budou převažovat lidé tvého ražení: burani, národovci, lidé s nataženou dlaní mdlého rozumu. PS: jsi lhář, nikde nepíši, že ji nenávidí. Dříve jsem s ni i sympatizoval, ale teď …….to zkrátka nelze naTvrd(l)íku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené