Crouch: Jediný pohled Roye Keana na semaforech mě donutil prodat zcela nový Aston Martin! Myslel si, že jsem idiot

Bývalý kapitán Manchesteru United byl vždy považován za velmi přísného tvrďáka, který nikomu na hřišti nic nevěnoval. I v soukromí se choval spíše střídmě a byl proti okázalostem, jak na svou vlastní kůži poznal i Peter Crouch.

Embed from Getty Images

Vyhlášený vtipálek a svou postavou nepřehlédnutelný útočník si ihned po svém přestupu do Liverpoolu udělal radost. Prodal Renault Megane, se kterým do té doby jezdil, a pořídil si luxusní Aston Martin.

“Hrál jsem v Liverpoolu a za nároďák, a tak jsem si za odměnu pořídil Aston Martin,” řekl Crouch v pořadu Afternoon Edition na stanici BBC Radio.

“Věděl jsem ale, že ke mně úplně nesedí, už jen dostat se při mé výšce dovnitř byl pořádný oříšek!”

Zábavná historka obsahuje kromě Crouche dalšího bývalého fotbalového profesionála, a to Roye Keana.

“Jednou jsem na semaforech zastavil vedle Roye Keana. Měl jsem nahlas muziku, ruku z okna, sluneční brýle. Podíval jsem se na něj. A co jsem viděl? Výraz neprostého znechucení!” upřímně se zasmál Crouch.

“Musím mu poděkovat, otevřelo mi to oči. Cítil jsem se v té chvíli nejmenší na světě! Ani nevím, jestli mě poznal anebo si myslel, že jsem jen nějaký náhodný idiot. Každopádně ještě ten týden jsem sportovní auto prodal,” zakončil Crouch.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Případ Kuchta: Zahodil dvě obrovské šance, ale nakonec je proměnil. Našla Slavia konečně svého útočníka č.1?

Před sezónou nikdo příliš nechápal, proč si Slavia stahuje Jana Kuchtu zpět do Edenu. V útoku měla Musu, Tecla a Júsufa, na co tedy další útočník? Jindřich Trpišovský ale znovu ukázal, že ví, co dělá.

Baník Ostrava vs. Sparta Praha: Preview a tipy na sázení

Fortuna liga se po krátké zimní přestávce vrátila zpět na televizní obrazovky. Šlágrem prvního jarního kola bude bezpochyby souboj mezi Baníkem a Spartou.

Když končí velikán aneb Bohatá kariéra Wayna Rooneyho

Kapitán, šampion, srdcař a velký bojovník. Wayne Rooney včerejším dnem ukončil svou bohatou fotbalovou kariéru. Do srdcí fanoušků se zapsal hned několika způsoby.