Cristiano Ronaldo: Myslel jsem si, že ve 35 letech už budu pouze rybářem na Madeiře

Ve středu oslavil Cristiano Ronaldo již 35. narozeniny. Na jeho výkonech to ale nyní nejde příliš znát. Střílí gól za gólem a po jistém období, kdy gólově i herně trochu strádal, je zase ve skvělé formě. Právě k příležitosti svých narozenin poskytl krátký rozhovor pro Canal 11, v němž prozradil, že nikdy nečekal, že v 35 letech ještě vůbec bude hrát fotbal.

Embed from Getty Images

Pro portugalské médium Canal 11 se Cristiano Ronaldo poohlédl za svou dosavadní kariérou. Hvězda Juventusu hned na úvod rozhovoru prozradila, že rozhodně nečekala, že v 35 letech ještě bude hrát fotbal. „Dříve jsem si myslel, že ve 35 letech už budu maximálně tak rybářem na Madeiře. Nikdy jsem ani nepomyslel na to, že bych v takovém věku ještě hrál fotbal,“ nechal se slyšet Portugalec.

„Vždy jsem se chtěl stát profesionálním fotbalistou, ale ani náhodou mě nenapadlo, že by se mi podařilo vyhrát vše, co jsem vyhrát zvládl. A to, že jsem nyní v Juventusu, mi dává šanci vítězit znovu,“ dodal Ronaldo. „Víme, že je to obtížné a že záleží na spoustě faktorech, ale je to možné, protože máme dobrý tým. Musíme jít krok za krokem,“ pokračoval.

Na závěr dostal Portugalec otázku, jaký z jeho gólů byl nejkrásnější. „Je těžké vybrat jeden, ale nůžky do sítě Juventusu ještě v dresu Realu Madrid byly rozhodně nejobtížnějším gólem, který jsem kdy dal,“ zakončil Cristiano Ronaldo rozhovor.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..