Cristiano Ronaldo: Možná už ukončím kariéru příští rok

Velmi úspěšná kariéra jednoho z nejlepších fotbalistů všech dob Cristiana Ronalda se blíží ke konci a to potvrdil i sám portugalský hráč, který připustil, že by mohl pověsit kopačky na hřebík už příští rok.

Embed from Getty Images

Čtyřiatřicetiletý fotbalista ve službách Juventusu nastřílel za svoji kariéru téměř 700 gólů a mnoho dalších svým spoluhráčům připravil. Jde o útočníka, kterého si přeje mít v týmu každý trenér a to i přes všechny jeho specifika. Ronaldo je zkrátka záruka gólů a o to ve fotbale jde především!

I proto ho mnozí staví před Messiho, jelikož Cristiano prostě střílí góly kdekoliv a je mu jedno zda za ten či onen tým, zda v té či oné lize. Máme tak všichni velké štěstí, že žijeme v době těchto dvou velikánů, kteří nás rok co rok udivovali svými neskutečnými výkony. Za pár let na to již budeme pouze vzpomínat.

„Nemyslím na konec své kariéry. Možná ji ukončím příští rok, ale možná budu hrát až do 40 nebo 41 let. Nevím. Co vždy říkám je, že si musím užívat každý okamžik a v tom musím pokračovat,“ vyjádřil se Ronaldo na svůj blížící se konec kariéry.

Portugalský útočník vyhrál již mnoho trofejí, avšak chce být tím vůbec nejlepším a tento fakt ho žene neustále kupředu. “Jsou tu nějací fotbalisté, kteří mají více rekordů, než mám já? Já si nemyslím, že tu nějací takoví jsou!”

4 KOMENTÁŘE

  1. Určitě jen tak neskončí. Stale je jeden z nejlepších neli nejlepší a fotbal ho baví, takže určitě příští rok neskončí.

  2. Škoda, že nadpis je jen senzacechtivá ukázka, jak získat klik na článek. Totálně vytržené z kontextu. Nic než bulvár.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..