Conte: Za to, co jsme předvedli, jsme si zasloužili více. Handanovič a de Vrij chtějí porážku hodit za hlavu

Milánský Inter zažívá po roce opět zklamání v podobě sestupu do Evropské ligy. Úterní porážku 1:2 od Barcelony, která v souvislosti s triumfem Dortmundu na Slavii, zpečetila 3. místo ve skupině, okomentovali kouč Antonio Conte a Stefan de Vrij se Samirem Handanovičem z řady hráčů.

Embed from Getty Images

Antonio Conte

Měli jsme šance, díky kterým jsme mohli zvítězit. Scházelo nám zakončení a přesnost v dokončení toho, co jsme si vytvořili. Nemám si u mých hráčů na co stěžovat, odvedli to nejlepší, co mohli. Snažili jsme se na 100 %, neproměnili některé dobré šance a naši protivníci vsítili branku na 2:1, která nás zabila. V první řadě se omlouvám všem klukům a také fanouškům, kteří nás podporovali. Děkuji příznivcům za to, jak vytvořili atmosféru, která nás motivovala od začátku do konce.

Myslím, že jsme si zasloužili trochu více. Opravdu jsme chtěli postoupit, ale bohužel se to nepovedlo. Musíme spolupracovat, abychom pomohli mladým hráčům vyvinout se. Nyní musíme vstát a jít zpátky do normálu, ačkoliv to není jednoduchý okamžik. Do Vánoc nám zbývají nějaké zápasy a pak si pošetříme některé hráče na druhou polovinu sezony.

Samir Handanovič

Ve druhém poločase se nám nepovedlo dát gól a to i přes to, že jsme měli příležitosti. Věděli jsme, že Barcelona je nebezpečná z brejků, ale nemáme co bychom k tomu dodali, jelikož jsme ze sebe vydali vše. Je to porážka, která bolí, ale není to tak, že by nám zde končila sezona. Bohužel jsme měli v průběhu stejných zápasů ve skupině světlé i slabé chvilky a za ty druhé jsme zaplatili vysokou daň.

Stefan de Vrij

Jsme smutní, ale ničeho nelitujeme, jelikož jsme udělali všechno proto, abychom prošli dál. Není důvod se teď ohlížet za sebe, je třeba se soustředit na budoucnost a zápasy, které nám zbývají. Obtíže nás činí silnějšími, ale nyní je to samozřejmě čerstvá rána.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..