Conor McGregor se v prosinci vrátí do klece! V charitativním zápase jej čeká veleatraktivní odveta

Proslulý irský bojovník se ještě tento rok vrátí do klece! Třebaže opět ukončil kariéru, dostal skvělý nápad na charitativní zápas, jehož výsledek se nebude zapisovat do žádných oficiálních statistik. Přesto se bude jednat o velmi atraktivní bitvu.

Zdroj: ufc.com

V září 2014 došlo k zápasu mezi Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem, který se konal pod hlavičkou UFC. Vítězem se stal hvězdný Ir, který svého soupeře ukončil hned v prvním kole. Poslední dobou se začalo mluvit o možné odvetě, jelikož McGregor chtěl zápasit s Khabibem, jenž se nechal slyšet, že cesta za ním vede přes Poiriera.

K té odvetě tedy i zřejmě dojde, nebude se však jednat o zápas o Khabiba, nýbrž o co největší výdělek na charitativní účely. McGregor totiž na sociálních sítích vyzval amerického zápasníka, zdali by do toho nešel: „Já osobně pošlu 500 tisíc dolarů na účet tvé charitativní organizace. Budeme to prodávat na PPV nebo se domluvíme s nějakou televizí a výtěžek pošleme i do dalších organizací, které jsou blízké mému srdci. Angažuji se v mnohých. Jedná se čistě o charitativní exhibici.“

Dustin Poirier charitativní organizaci The Good Fight Foundation, která pomáhá po celém světě, založil se svou ženou. Aktuálně vybírají finance na pomoc obětem zasažených hurikánem Laura v americké Louisianě. Nelze se tak divit, že chlapík s dobrým srdcem McGregorovu nabídku přijal.

„12. prosince v Point Depotu v Irsku. Žádné vážení, společná pravidla. Tobě i tvé rodině zajistím cestu. McGregor Sports and Entertainment se spojí s The Good Fight Foundation v charitativním MMA zápase!“ dodal Ir a Poirier reagoval: „Počítej se mnou! Uskutečněme to! Spousta lidí z toho může profitovat.“

Poirier pak na Twitteru oznámil, že si máme datum 12. prosince zapsat do kalendáře. Oba se poté na zápase začali domlouvat v osobním chatu, úvodní konverzace byla prozatím prvotní promo k velké odvetě.

Zdroj: Twitter | Conor McGregor a Dustin Poirier

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Damková končí v Komisi rozhodčích UEFA!

Po zatčení Romana Berbra a jeho rezignaci na všechny funkce ve FAČR se rozhodla skončit také jeho partnerka Dagmar Damková. Zůstávala však nadále členkou Komise rozhodčích UEFA. To už je však minulostí.

Martin Hašek musí Spartě zaplatit 800 000 eur! Rozhodl tak Sbor rozhodců FAČR

Sága Martina Haška s pražskou Spartou se táhne už od ledna. A teď došla ke svému konci, pro mladého hráče velice krutému. "Sbor se zabýval výpovědí profesionální smlouvy bývalým hráčem Haškem, kterou klub označil ve svém návrhu za neoprávněnou," uvedla na svých stránkách Sparta.

Trojitý zářez Sparty? Chorvatský rozhodčí Strukan utkání nezvládl

Nejen kopec smůly, ale především kontroverzní rozhodnutí rozhodcovské trojice vedenou Chorvatem Strukanem. I s tím se museli Letenští potýkat v souboji Evropské ligy proti francouzskému Lille.