Co to má znamenat? Riskujeme kontumaci, stěžuje si po konci srazu Jankto. A není jediný

Česká fotbalová reprezentace proti Skotsku nenastoupí. Sraz byl rozpuštěn a hráči se vrací zpět do svých klubů. Záložník Jakub Jankto ale s tímto rozhodnutím příliš nesouhlasí. A dle všeho rozhodně není sám.

Zdroj: Facebook @narodak

“Nejprve bych chtěl poděkovat celému realizačnímu týmu za velkou trpělivost a profesionalitu. Každý si může říkat co chce, ale dělali pro nás první poslední. Ostatně tak jako každý sraz,” začal svůj pozápasový komentář Jakub Jankto.

Dále ale tak pozitivní nebyl. “Před zápasem se vědelo, že máme v týmu nakaženého a dostali jsme zelenou. Po zápase dostaneme okamžitou stopku a všichni se musejí vrátit domů? Proč? Proti Skotsku riskujeme kontumaci. Proč jsme teda dneska hráli a vystavili se do kontaktu se Slováky?

Navíc po návratu domu pravděpodobně nedostaneme ani karanténu, což mi logicky nedává žádný smysl a mělo by to být předmětem diskuse v nejbližších dnech. Jsme hrozba, ale po návratu uz můžeme kamkoli. Co to má znamenat?”

Jakub Jankto skutečně s kritikou nešetřil. A nebyl sám. “Bráško, řekl jsi to úplně přesně, u mě osobně se tahle celá věc potkala taky s obrovským nepochopením,” komentoval situaci sparťanský stoper Čelůstka.

Postoje klubů směrem ke stažení svých hráčů jsou ale více než pochopitelné. “Vedení FAČR je v kontaktu s UEFA, se kterou diskutuje všechny možné řešení aktuální situace, včetně např. odehrání utkání s jiným výběrem národní reprezentace,” řekl Michal Jurman, mluvčí FAČR.

Zdroj: Instagram @jakubjanktojr

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Tak skvělý klub jako Nice se těžko poráží dvakrát za sebou, říká Trpišovský

Už ve čtvrtek večer čeká Slavii utkání na půdě francouzského Nice. V domácím prostředí jej sice dokázala porazit 3:2, nyní to ale bude mít těžší, čehož si je vědom také kouč Jindřich Trpišovský.

Kotal o nasazení Hancka i chybující defenzivě

Sparta doma přivítá v boji o naději na postup Celtic Glasgow. Ten nemá ideální formu a Sparta bude dost možná favoritem. O zápase promluvil pro klubový web trenér Sparty Václav Kotal.

Maradona odešel, ale jeho kouzla s námi zůstanou navždy. Připomeňte si jeho nejlepší momenty

Diego Armando Maradona předčasně odešel na věčnost v pouhých 60 letech. Na hřišti uměl s balónem taková kouzla, že díky němu se do fotbalu zamilovali milióny dětí.