Co to má znamenat? Riskujeme kontumaci, stěžuje si po konci srazu Jankto. A není jediný

Česká fotbalová reprezentace proti Skotsku nenastoupí. Sraz byl rozpuštěn a hráči se vrací zpět do svých klubů. Záložník Jakub Jankto ale s tímto rozhodnutím příliš nesouhlasí. A dle všeho rozhodně není sám.

Zdroj: Facebook @narodak

“Nejprve bych chtěl poděkovat celému realizačnímu týmu za velkou trpělivost a profesionalitu. Každý si může říkat co chce, ale dělali pro nás první poslední. Ostatně tak jako každý sraz,” začal svůj pozápasový komentář Jakub Jankto.

Dále ale tak pozitivní nebyl. “Před zápasem se vědelo, že máme v týmu nakaženého a dostali jsme zelenou. Po zápase dostaneme okamžitou stopku a všichni se musejí vrátit domů? Proč? Proti Skotsku riskujeme kontumaci. Proč jsme teda dneska hráli a vystavili se do kontaktu se Slováky?

Navíc po návratu domu pravděpodobně nedostaneme ani karanténu, což mi logicky nedává žádný smysl a mělo by to být předmětem diskuse v nejbližších dnech. Jsme hrozba, ale po návratu uz můžeme kamkoli. Co to má znamenat?”

Jakub Jankto skutečně s kritikou nešetřil. A nebyl sám. “Bráško, řekl jsi to úplně přesně, u mě osobně se tahle celá věc potkala taky s obrovským nepochopením,” komentoval situaci sparťanský stoper Čelůstka.

Postoje klubů směrem ke stažení svých hráčů jsou ale více než pochopitelné. “Vedení FAČR je v kontaktu s UEFA, se kterou diskutuje všechny možné řešení aktuální situace, včetně např. odehrání utkání s jiným výběrem národní reprezentace,” řekl Michal Jurman, mluvčí FAČR.

Zdroj: Instagram @jakubjanktojr

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Hráč Sparty je pozitivní na Covid! Páteční trénink je zrušen

Jeden z hráčů pražské Sparty byl pozitivně testován na Covid-19. Hráči tak míří na přetestování a v případě dalších pozitivních nálezů by bylo ohroženo utkání se Zlínem, které se má odehrát v neděli.

Blog: Tepová frekvence stoupá, extraliga startuje!

A už je tu zase ten vzrušující pocit, který každý správný hokejový fanoušek zažívá pravidelně v září. I přes spoustu rizik a rostoucí počet pozitivně testovaných lidí na COVID-19, se vedení extraligy rozhodlo pro start soutěže rozsvítit na semaforu zelenou barvu.

Trpišovský chystá proti Teplicím řadu změn. Spoléhat bude především na schopnosti Olayinky

Slavia klopýtla v posledním ligovém kole s Pardubicemi, které je obraly o dva body. Do čela se tak dostala Sparta, která je zatím po třech zápasech 100%. Slávisty nyní čekají Teplice, které sešívaní dokázali porazit v každém z posledních 7 vzájemných střetnutí.