Co dělal Eden Hazard 10 minut před výkopem? Hrál Maria, prozradil jeho bývalý spoluhráč Filipe Luis

Každý fotbalista se před utkáním snaží odreagovat jiným způsobem. Ovšem jakou formou to dělal Eden Hazard, je poněkud neobvyklé! Filipe Luis prozradil na svého bývalého kolegu z Chelsea to, že ještě několik minut před výkopem hrál v šatně hru Mario Kart. Pokud ji znáte, tak se mnou budete jistě souhlasit, že Hazard následně na hřišti skutečně působil jako Mario za volantem!

Embed from Getty Images

Eden Hazard si během svého působení v Chelsea vydobyl pověst vynikajícího hráče, kterého v létě přivedl do svého týmu Real Madrid, jakožto hlavní hvězdu.

To bohužel zatím nepotvrzuje, nicméně stále jde o špičkového hráče, který dokáže zamotat hlavu snad každému obránci na světě.

Luis na dobu v Chelsea a speciálně na Hazarda vzpomíná s úsměvem. “Eden hrál neustále v šatně hru Mario Kart. Kondiční trenér mu mohl říct ‘za 10 minut se půjdeme rozcvičovat’ a on ani nebyl oblečený a stejně pokračoval v hraní.”

“O pět minut později stále ještě hrál a trenér na něj ‘tak pojď chlape!’, načež (Hazard) odpověděl ‘Neboj se, dej mi míč a vše bude ok,” pokračoval v zážitcích s belgickým útočníkem Luis.

“Pro mě je koncentrace na zápas to nejdůležitější. Když jste na mobilu na Facebooku či Instagramu, tak vás to odtáhne daleko od soustředění se na zápas, především když na tom strávíte pět hodin denně,” zakončil rozhovor pro 2AngryMen TV Filipe Luis.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..