Chuligáni Slavie řádili v tréninkovém centru Plzně! Nechali po sobě oběšenou figurínu v dresu Viktorie a nenávistné vzkazy, Tvrdík čin odsoudil!

Předehrou pro nedělní šlágr nadstavbové části mezi Slavií a Plzní, které dost dobře možná rozhodne boj o titul, bylo vandalství ze strany slávistických chuligánů, kteří v noci na pátek poničili tréninkové centrum v Luční ulici!

Chuligáni Slavie se předvedli, ne však zrovna v moc pozitivním světle! Tentokrát se nebudeme bavit o skvělé choreografii na Tribuně Sever, ale o odsouzeníhodném činu skupiny jedinců, kteří se v noci ze čtvrtka na pátek vypravili pod rouškou tmy do Luční ulice v Plzni.

Nešli si však natrhat květinky, jak by možná evokoval název ulice, ale sešli se za účel poškození areálu, ve kterém trénují mužstva Viktorie Plzeň!

Za sebou nechala skupina doslova spoušť. Posuďte sami – oběšená figurína v dresu Viktorie, vzkazy typu “Smrt Plzni” či “V neděli chcípnete”. Pod tím hrdě podepsaná skupina “Slavia Hool’s”. U některých dalších nenávistných vzkazů je připojen podpis “RWD Slavie” odkazující na skupinu “Red White Destiny”.

Je jasné, že čin měl hráče Viktorky před nedělním šlágrem vystrašit a vyvést z míry. Z míry však vyvedl i nejvyšší hlavu sešívaných, Jaroslava Tvrdíka, který jej rezolutně odsoudil.

Zdroj: twitterový účet Jaroslava Tvrdíka

Ne že by se šéf Slavie setkal s příliš pozitivní odezvou, mnoho diskutujících mu připomíná finále ligového poháru hraného v Edenu, při kterém utrpěl pro změnu stadion Eden velké škody.

Celou věc prošetřuje Policie ČR, jak potvrdil mluvčí plzeňského klubu Ondřej Lípa. Je však otázkou, co se jí povede vyšetřit a jestli za vandalství někdo ponese odpovědnost.

Co si o činu myslíte? Jaké byste zavedli tresty, aby se to již neopakovalo? Nebo je to dle vaší logiky ještě přípustné?

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Víme na 100% že to byli opravdu fandové Slávky? S omluvou bych počkal po vyšetření PC ČR.Nebo o tom boss Slavie něco ví?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Velký třesk v Barceloně! Prezident Bartomeu se s celým vedením rozhodl rezignovat

Velký třesk v Barceloně! Prezident katalánského klubu v úterý večer oznámil, že se s celým svým vedením rozhodl rezignovat.

Vitrína dneška: Berbrovi muži odejít nehodlají

Očista českého fotbalu začala dle hanebného scénáře, Berbrovi muži hodlají zůstat na svých místech, předseda Malík to podporuje. Před disciplinární či etickou komisi nikoho nežene. Roční proměna Slavie je děsivá: loni statečná, letos trapná.

Jak se vede hráčům, kteří v létě opustili Spartu? Kanga nevýrazný, Costa v Indii

Spartu v létě opustilo několik fotbalistů. Mezi nimi byli i hráči, kteří přišli za nechvalné éry italského kouče. Jak se jim vede po odchodu z Letné?